Stanowisko

Specjalista ds. edukacji

Umowa
Miasto
Gdańsk
Województwo
Pomorskie
Wykształcenie
wyższe
Czas trwania oferty

21.07 16.08

Słowa kluczowe
  • Edukacja

Opis stanowiska

Wymagania

a) doświadczenie w organizacji zadań, projektów z zakresu edukacji kulturowej,
b) wykształcenie wyższe, preferowane: edukacja artystyczna, edukacja muzyczna, pedagogika teatru, teatrologia, wiedza o teatrze, animacja kultury, kulturoznawstwo, zarządzanie kulturą,
c) doświadczenie w pisaniu wniosków grantowych,
d) znajomość języka obcego w mowie i piśmie,
e) dobra organizacja pracy, gotowość do pracy w weekendy, umiejętność pracy w zespole
f) biegła znajomość obsługi komputera w zakresie MS Office

Oferujemy

a) pracę w renomowanej, największej w województwie i dynamicznie się rozwijającej Instytucji kultury,
b) możliwość tworzenia i realizacji autorskich projektów edukacyjnych w zakresie muzyki, teatru i tańca,
c) prężny, sympatyczny zespół współpracowników.

Warunki aplikowania

Wymagane dokumenty:
a) CV (z uwzględnieniem przebiegu dotychczasowego zatrudnienia),
b) List motywacyjny,
c) Opis propozycji działania edukacyjnego w Operze dla wybranej grupy uczestników (max. 3000 znaków),
d) Oświadczenie o zapoznaniu się z klauzulą informacyjną o przetwarzaniu danych osobowych zamieszczoną w załączniku nr 1 oraz wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych do celów rekrutacyjnych zamieszczonej w załączniku nr 2. /znajdują się na stronie Opery Bałtyckiej/