Stanowisko

Specjalista ds. e-marketingu: bezpłatne szkolenie

Umowa
staż / praktyki
Miasto
Katowice
Województwo
Śląskie
Czas trwania oferty

02.06 11.06

Słowa kluczowe
  • Edukacja
  • Grafika
  • Marketing

Opis stanowiska

Rekrutacja czerwcowa do 07.06.2021
OSOBY ZAINTERESOWANE PROSIMY O KONTAKT TELEFONICZNY 578 221 331

Pomożemy Ci znaleźć pracę marzeń!
Nasz projekt „Młodzi aktywni! Rynek pracy czeka na Ciebie!” jest odpowiedzią na problemy związane z intensywnie zmieniającym się rynkiem pracy. Dlatego w swoich działaniach skupiamy się na kompleksowej pomocy poprzez aktywizację młodych osób, które potrzebują nabyć nowe kompetencje i poznać nową branżę. Wszystkie formy wsparcia są BEZPŁATNE.

REKRUTACJA TRWA do 07.06! Twój rozwój zawodowy jest w Twoich rękach!

Termin szkolenia: 21-30.06.2021
Miejsce szkolenia: Katowice, Biuro Projektu: ul. Kopernika 4/7
Zgłoszenia przyjmujemy do: 07.06.2021

Proponujemy (BEZPŁATNIE):
- Szkolenie Specjalista ds. e-marketingu
- Szkolenie komputerowe PHOTOSHOP
- indywidualne doradztwo zawodowe
- sesje coachingowe
- pośrednictwo pracy.
W szkoleniach mogą wziąć udział osoby z niepełnosprawnością.
Zainteresowane osoby prosimy o kontakt:
tel. 578 221 331
e-mail: projekt@europahouse.eu
https:/mlodziaktywni.europahouse.pl
Projekt „Młodzi aktywni! Rynek pracy czeka na Ciebie” jest realizowany przez Fundację „Europa House” i został współfinansowany z Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój 2014-2020 (POWER).

Administratorem ujawnionych w wysłanej wiadomości danych osobowych jest Fundacja Europa House, ul. Mieszka I, 42-440 Ogrodzieniec.

Wymagania

Oferta jest skierowana dla osób:
- w wieku 18-29 lat
- niepracujących
- niezarejestrowanych w Urzędzie Pracy
- mieszkających na terenie woj. śląskiego
- nieuczących się w trybie dziennym
- nieszkolących się
- nieprowadzących własnej działalności gospodarczej
- biernych zawodowo

Oferujemy

Oferujemy:
- stypendium szkoleniowe w wysokości 493,50 zł netto
- bezpłatne materiały szkoleniowe
- certyfikaty i zaświadczenia o ukończonych kursach
- ubezpieczenie ZUS i NNW.

Warunki aplikowania

Telefonicznie: 578 221 331 lub formularzem z naszej strony:
lub mailowo: projekt@europahouse.eu