Stanowisko

specjalista ds. działalności podstawowej galerii

Umowa
Miasto
Kalisz
Województwo
Wielkopolskie
Wykształcenie
wyższe
Czas trwania oferty

12.10 30.10

Słowa kluczowe
  • Grafika
  • Nowe media
  • Sztuka

Opis stanowiska

Zakres wykonywanych czynności na stanowisku
Opracowywanie planów i sprawozdań w zakresie działalności merytorycznej
Inspirowanie działań plastycznych, prezentowanie w formie wystaw różnych
Organizowanie imprez kulturalnych
Organizowanie różnorodnych form edukacji plastycznej, w tym prowadzeni zajęć w pracowni plastycznej
Działalność wydawnicza, opracowywanie i upowszechnianie informacji w zakresie działalności podstawowej
Promowanie twórców lokalnych

Wymagania

wykształcenie wyższe (mile widziane studia plastyczne lub z zakresu animacji kultury)
obsługa komputera w szczególności pakiet MS Office
szeroka znajomość programów obróbki graficznej
znajomość języka angielskiego na poziomie B2
wiedza i umiejętności z zakresu różnych dziedzin plastycznych
kreatywność we współpracy z NGO
umiejętności organizacyjne
duże zaangażowanie w pracę i poczucie odpowiedzialności za powierzone zadania
łatwość w nawiązywaniu kontaktów interpersonalnych
wysoka kultura osobista
prawo jazdy kat. B

Oferujemy

umowę o pracę na cały etat
możliwość rozwoju zawodowego
stałe godziny pracy
dobrą atmosferę pracy

Wymagane dokumenty prosimy wysyłać na adres mailowy: dyrektor@wiezacisnien.kalisz.pl do dnia 30.10.2021, w tytule wiadomości wpisać „Oferta na stanowisk specjalista ds. działalności podstawowej”.