Stanowisko

Specjalista ds. administrowania obiektami

Umowa
Miasto
Warszawa
Województwo
Mazowieckie
Wykształcenie
wyższe
Czas trwania oferty

09.09 15.09

Słowa kluczowe
  • Administracja
  • Sztuka

Opis stanowiska

Nadzór nad całościowym obiegiem obiektów oraz dokumentów w firmie, w tym między innymi:
- Dokumentowanie i rejestracja zakupów, sprzedaży i kosztów związanych z obiektami
- Przyjmowanie obiektów i opisywanie ich w systemie CRM
- Dokumentacja ruchu obiektów przeznaczonych do sprzedaży i na aukcje
- Koordynacja procesów konserwacji i opraw
- Przygotowywanie raportów i wprowadzanie danych dotyczących zakupów, wartości i sprzedaży oraz współpraca z działami finansowym i logistyki

Wymagania

• skrupulatność i dobra organizacja pracy
• doświadczenie w pracy w dziale rozliczeń/księgowości będzie dodatkowym atutem
• znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym

Oferujemy

Oferujemy ciekawą pracę w centrum polskiego rynku sztuki, we współpracy z historykami sztuki, ekspertami oraz kluczowymi firmami z branży zarówno w Polsce, jak za granicą.
Stabilne zatrudnienie, możliwość rozwoju i zdobywania unikalnych doświadczeń

CV i list motywacyjny proszę przesłać na adres: j.koszutski@keilart.com