Specjalista do wprowadzania produktów (książek) na portalu allegro.pl

Umowa
dzieło / na zlecenie / etat
Wynagrodzenie

14—16 PLN netto

Miasto
Warszawa
Województwo
Mazowieckie
Wykształcenie
policealne / średnie
Czas trwania oferty

24.09 31.10

Słowa kluczowe
  • Literatura

Opis stanowiska

Opis stanowiska:
· wprowadzanie książek jako produkty na portalu allegro.pl (praca w systemie stacjonarnym w naszej siedzibie na warszawskiej Białołęce, godziny pracy są w pełni elastyczne)
· porządkowanie zbiorów znajdujących się w magazynie antykwariatu

Wymagania

Wymagania:
· umiejętność sprawnego posługiwania się komputerem i urządzeniami cyfrowymi (system Windows)
· umiejętność szybkiego pisania na klawiaturze
· znajomość skrótów klawiszowych
· dobra organizacja własnej pracy
· odpowiedzialność, samodzielność i zaangażowanie
· zorientowanie na realizację wyznaczonych celów
· entuzjazm, uczciwość i umiejętność współpracy

Mile widziane:
· orientacja na rynku wydawniczym
· zainteresowanie literaturą
· kreatywność i własna inicjatywa
· doświadczenie w zakresie obsługi klienta, i/lub doświadczenie w branży kultury
· znajomość języka obcego

Oferujemy

Oferujemy:
· pracę w wymiarze pełnego etatu (istnieje możliwość dopasowania wymiaru etatu)
· stabilne warunki zatrudnienia
· elastyczne godziny pracy
· możliwość zdobycia praktycznego doświadczenia i wiedzy na temat rynku wydawniczego XX wieku
· wsparcie zespołu oraz możliwość rozwoju zawodowego
· dobrą atmosferę w pracy
· możliwość udziału w krajowych targach książki
· zniżki pracownicze oraz system premiowy

Stawka podczas okresu próbnego wynosi 14 zł netto, po przejściu okresu próbnego 15-16 zł netto.

Osoby zainteresowane prosimy o dostarczenie CV zawierające poniższą klauzulę:
“Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Unikat Atnykwariat dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)” na adres: sklep@unikatantykwariat.pl