Stanowisko

specjalista do spraw kultury

Umowa
etat
Wynagrodzenie

2800—4000 PLN brutto

Miasto
Jabłonna
Województwo
Mazowieckie
Wykształcenie
wyższe
Czas trwania oferty

28.08 15.09

Słowa kluczowe
  • Administracja
  • Edukacja
  • Marketing
  • Nowe media
  • Zarządzanie projektem

Opis stanowiska

realizacja zadań w zakresie upowszechniania kultury, koordynacja wydarzeń odbywających się w domu kultury, opracowywanie planów działalności programowej, utrzymywanie i poszerzanie współpracy z animatorami i innymi podmiotami z obszaru kultury, opracowywanie i przygotowywanie materiałów promocyjno-informacyjnych, realizacja innych działań mających miejsce w domu kultury Jabłonna.

Wymagania

wykształcenia wyższe mile widziany kierunek: animacja kultury, PR; doświadczenie pracy na podobnym stanowisku lub realizacja podobnych zadań, samodzielność, kreatywność, dyspozycyjność.

Oferujemy

dużą samodzielność, przyjazną atmosferę, możliwość udziału w szkoleniach, ruchomy czas pracy, bezpieczeństwo zatrudnienia.

CV proszę przesyłać do 15 września br. na adres e-mail: postrobar@gmail.com