Stanowisko

Specjalista do spraw księgowości

Umowa
dzieło / na zlecenie / etat
Miasto
Kraków
Województwo
Małopolskie
Wykształcenie
średnie / wyższe
Czas trwania oferty

13.09 22.09

Słowa kluczowe
  • Księgowość
  • Muzeum

Opis stanowiska

Muzeum Etnograficzne im. Seweryna Udzieli w Krakowie poszukuje pracownika na stanowisko specjalisty do spraw księgowości.

Podstawowe obowiązki

- Dekretowanie i księgowanie dokumentów
- Uzgadnianie sald kont księgowych
- Rozliczanie delegacji i zaliczek pracowników
- Prowadzenie ewidencji środków trwałych i naliczanie amortyzacji
- Wystawianie faktur VAT i wewnętrznych dowodów księgowych
- Sporządzanie sprawozdań dla GUS
- Uczestniczenie w inwentaryzacji
- Inne bieżące prace księgowe

Wymagania

- Doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku min. 5 lat
- Wykształcenie min. średnie
- Znajomość przepisów w szczególności prawa bilansowego i przepisów podatkowych
- Umiejętność pracy w zespole
- Samodzielność
- Mile widziana znajomość programu Cogisoft

Oferujemy

- pracę w renomowanej instytucji kultury
- stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na czas nieokreślony (po okresie próbnym) lub umowę zlecenie
- ciekawą pracę w zgranym zespole

Warunki aplikowania

Dokumenty aplikacyjne

- CV i list motywacyjny, zawierające klauzulę: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO))

Dokumenty aplikacyjne należy przesyłać pocztą elektroniczną na adres: rodzaj@etnomuzeum.eu do 22 września 2021 r., wpisując w tytule wiadomości „Rekrutacja: Specjalista do spraw księgowości”.

Rozmowy kwalifikacyjne odbędą się 23 i 24 września 2021 r.
Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.