Stanowisko

Specjalista do spraw kadr i płac / księgowy

Umowa
Miasto
Warszawa
Województwo
Mazowieckie
Wykształcenie
wyższe
Czas trwania oferty

01.06 14.06

Słowa kluczowe
  • Kadry
  • Księgowość

Opis stanowiska

Szukamy osoby, która samodzielnie poprowadzi sprawy kadrowo-płacowe Centrum Archiwistyki Społecznej oraz - we współpracy z Główną Księgową - będzie wykonywała zadania księgowe.

Twoje obowiązki:

Do głównych zadań osoby zatrudnionej na tym stanowisku będzie należało:
– prowadzenie akt osobowych, sporządzanie dokumentacji kadrowej tj umów o
pracę, świadectw pracy itp.,
– prowadzenie i rozliczanie ewidencji czasu pracy, urlopów, zwolnień lekarskich itp.,
- naliczanie wynagrodzeń i sporządzanie list płac,
- naliczanie i kontrolowanie prawidłowości rozliczeń PPK,
– sporządzanie i rozliczanie umów cywilno-prawnych,
– stała obsługa programu kadrowo-płacowego,
– prowadzenie dokumentacji zgłoszeniowej do ZUS, sporządzanie rozliczeń z ZUS
(praca w programie PŁATNIK),
– prowadzenie ewidencji i rozrachunków dotyczących podatku dochodowego od
osób fizycznych oraz sprawozdawczości, sporządzanie innych sprawozdań,
zestawień i raportów wymaganych przepisami lub wynikających z potrzeb
instytucji,
– przygotowywanie przelewów w obszarze kadrowo-płacowym,
– rozliczanie delegacji pracowniczych,
– kontrola terminowości oraz prowadzenie ewidencji szkoleń BHP oraz badań
medycyny pracy,
– udzielanie wyjaśnień pracownikom w zakresie spraw kadrowo-płacowych,
- pomoc w zakresie działu księgowości jako pomoc Głównej Księgowej tj:
księgowanie dokumentów, sporządzanie zestawień.

Wymagania

- wykształcenie wyższe
- doświadczenie min 2 lata w zakresie obsługi kadrowo–płacowej w instytucji
kultury,
- specjalistyczna wiedza z zakresu kadr i płac, przepisów prawa pracy,
ubezpieczeń społecznych i świadczeń oraz podatku dochodowego od osób
fizycznych,
- umiejętność prawidłowej interpretacji przepisów,
- dobra organizacja pracy, dokładność i sumienność,
- znajomość pakietu Microsoft Office,
- znajomość obsługi programów kadrowo-płacowych,

Mile widziane:
- znajomość programu ENOVA
- praktyka w księgowości

Oferujemy

- stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w pełnym wymiarze czasu
pracy,
- pracę w młodej instytucji kultury z sympatycznym zespołem,
- możliwość rozwoju zawodowego, w tym szkoleń,
- samodzielność w realizacji zadań,
- pracę w dogodnej lokalizacji, blisko stacji metra Pole Mokotowskie,
- wynagrodzenie w widełkach 3 500,00 zł - 4 200,00 zł netto

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres: praca@cas.org.pl Zgłoszenia przyjmujemy do 14 czerwca 2021 (włącznie).
W tytule maila prosimy wpisać „Specjalista do spraw kadr i płac / księgowy”

Prosimy o dopisanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych w procesie rekrutacji”.

Centrum Archiwistyki Społecznej zastrzega sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.

Klauzula informacyjna:
Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 (Dz. Urz. UE L 2016), Centrum Archiwistyki Społecznej informuje, że:
1. Administratorem danych osobowych jest Centrum Archiwistyki Społecznej z siedzibą w Warszawie (02-516) ul. Rejtana 17, lok. 25/26/27, tel: 22 294 11 00.
2. Kontakt z Inspektorem iod@cas.org.pl.
3. Dane osobowe kandydata na wolne stanowisko pracy (dalej “kandydat”) przetwarzane będą w celu przeprowadzenia rekrutacji w ramach ogłoszonej rekrutacji na wolne stanowisko pracy przez Centrum Archiwistyki Społecznej.