Stanowisko

Specjalista do obsługi recepcji i kancelarii IAM

Umowa
dzieło / na zlecenie
Miasto
Warszawa
Województwo
Mazowieckie
Wykształcenie
średnie
Czas trwania oferty

05.10 20.10

Słowa kluczowe
  • Administracja

Opis stanowiska

Zakres współpracy będzie obejmował:
• przyjmowanie gości Instytutu,
• odbieranie telefonów, udzielanie informacji na temat działalności IAM, kierowanie rozmów telefonicznych do właściwych odbiorców,
• współpraca z firmami kurierskimi, w tym zamawianie usług kurierskich,
• przyjmowanie korespondencji przychodzącej i przesyłek,
• prowadzenie ewidencji dokumentów przychodzących i rozdzielanie ich,
• prowadzenie ewidencji dokumentów i przesyłek wychodzących,
• odznaczanie wpływu umów IAM w systemie informatycznym,
• prowadzenie elektronicznego rejestru dokumentów finansowych w systemie informatycznym,
• zamawianie materiałów biurowych na potrzeby sekretariatu,
• prenumerata prasy i jej rozdzielanie.
• monitorowanie rozliczeń finansowo-księgowych oraz umów, wniosków, zaproszeń Sekretariatu, a także nadzór nad ich obiegiem,
• skanowanie dokumentów dekretowanych do obiegu w programie informatycznym,
• wprowadzanie i aktualizowanie kontaktów dyrektora do systemu informatycznego,
• obsługa konta email recepcji IAM,
• inne prace kancelaryjne i administracyjne.

Wymagania

Oczekujemy:

• doświadczenia w realizacji podobnych zadań,
• znajomości języka angielskiego,
• bardzo dobrej znajomość pakietu MS Office,
• wysokiej kultury osobistej,
• umiejętności komunikacyjnych i organizacyjnych,
• umiejętności pracy pod presją,

Oferujemy

Oferujemy:
• współpracę na umowę cywilnoprawną
• możliwość rozwoju,
• możliwość działania w doświadczonym, zgranym zespole specjalistów.

Zgłoszenia prosimy przesyłać pod poniższym linkiem do 20 października br.