Specjalist/ka d.s imigracyjnych w Departamencie Pomocy Prawnej

Umowa
dzieło / na zlecenie
Miasto
Warszawa
Województwo
Mazowieckie
Wykształcenie
wyższe
Czas trwania oferty

16.12 15.04

Słowa kluczowe
  • Administracja

Opis stanowiska

Zakres obowiązków:
- konsultacje w sprawie procedur legalizacji pobytu i pracy cudzoziemców w Polsce;
-pomoc w przygotowywaniu odpowiednich pism, w tym wypełnienie wniosków i załączników;
-wsparcie prawników w bieżących czynnościach;
- reprezentowanie klienta przed organami władzy publicznej.

Wymagania

Wymagania:

- doświadczenia na podobnym stanowisku min. 2 lata
- praktycznej znajomości procedur imigracyjnych obowiązujących w Polsce
- bardzo dobrej znajomości przepisów ustawy o cudzoziemcach oraz promocji zatrudnienia
- bardzo dobrej znajomości języka polskiego oraz rosyjskiego
- wysokich zdolności organizacji pracy oraz samodzielności
- łatwość nawiązywania kontaktów i pracy w zespole

Oferujemy

W zamian oferujemy:

- Elastyczne godziny pracy
-Perspektywę rozwoju zawodowego w międzynarodowym środowisku
- Miejsce pracy w dogodnej lokalizacji w Warszawie
- Szkolenia i merytoryczne wsparcie przełożonych
- Możliwość wdrażania własnych pomysłów i rozwiązań
- Partnerską współpracę nastawioną dokonania zmian w Białorusi

Warunki aplikowania

CV prosimy wysyłać na adres: cbshelp.office@gmail.com