Stanowisko

Social media manager

Umowa
etat / zdalna
Miasto
Warszawa
Województwo
Mazowieckie
Czas trwania oferty

25.11 10.12

Słowa kluczowe
  • Biblioteka
  • Fotografia
  • Literatura
  • Marketing
  • Nowe media

Opis stanowiska

Szukamy osoby, która będzie odpowiadała za obsługę kanałów social media.

Do jej zadań będzie należało:
* opracowywanie angażujących i merytorycznych treści z obszaru książek
* realizacja kampanii reklamowych na Facebooku i Instagramie
* moderacja, prowadzenie komunikacji w czasie rzeczywistym na Facebooku i Instagramie

Wymagania

Oczekujemy minimum rocznego doświadczenia w prowadzeniu profili oraz realizowaniu kampanii reklamowych oraz bycia na bieżąco z tym, co się dzieje w social media.

Liczymy na Twoją kreatywność i wyczucie estetyczne.

Oferujemy

Co oferujemy:
-pracę zdalną
-możliwość rozwoju zawodowego w największej w Polsce agencji promującej kulturę
-inspirującą pracę przy prestiżowych projektach
-kreatywne zadania
-świetną atmosferę.

Prosimy o przesyłanie CV na adres rekrutacja@businessandculture.pl. Odpowiemy tylko na wybrane zgłoszenia. Dziękujemy!