Stanowisko

RZEMIEŚLNIK TEATRALNY – KRAWCOWA/KRAWIEC

Umowa
Miasto
WARSZAWA
Województwo
Mazowieckie
Wykształcenie
zawodowe
Czas trwania oferty

01.07 30.07

Słowa kluczowe
  • Sztuka
  • Teatr

Opis stanowiska

Do zadań Krawcowej/Krawca będzie należało:

• szycie kostiumów,
• udział w przymiarkach kostiumów,
• wykonywanie korekt kostiumów,
• wykonywanie innych prac krawieckich na potrzeby Opery.

Wymagania

Od kandydatów oczekujemy:

• wykształcenia zawodowego o profilu krawieckim,
• doświadczenia pracy w zawodzie krawca/krawcowej w teatrze.

Oferujemy

U nas możesz liczyć na:
• stabilną pracę,
• udział w różnorodnych projektach artystycznych,
• przyjazną atmosferę pracy.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji z tytułem KRAWCOWA/KRAWIEC na adres rekrutacja@operakameralna.pl
W aplikacji prosimy o zamieszczenie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)."
Zastrzegamy sobie możliwość odpowiedzi tylko na wybrane oferty.