Stanowisko

Referent ds. sprzedaży

Umowa
Miasto
Warszawa
Województwo
Mazowieckie
Wykształcenie
średnie
Czas trwania oferty

16.02 02.03

Słowa kluczowe
  • Administracja
  • Marketing
  • Muzeum
  • Sztuka

Opis stanowiska

Dział: Zespół Marketingu
Nr ref.: RS_KPM/2021

Zakres obowiązków:
 kompleksowa obsługa zwiedzających, w tym udzielanie informacji zwiedzającym o wystawie, wydarzeniach oraz ofercie edukacyjnej i wydawniczej
 obsługa informacji telefonicznej
 obsługa systemu kasowego w zakresie sprzedaży biletów oraz produktów w ofercie Muzeum
 rozliczanie transakcji gotówkowych i bezgotówkowych

Wymagania

Nasze wymagania niezbędne:
 wykształcenie średnie
 obsługa komputera: Windows, pakiet MS Office, Internet
 znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
 niekaralność za umyślne przestępstwo ścigane z oskarżenia publicznego lub umyślne przestępstwo skarbowe
 pełna zdolność do czynności prawnych oraz korzystanie z pełni praw publicznych

Mile widziane:
 wykształcenie wyższe
 doświadczenie w sprzedaży
 znajomość w stopniu komunikatywnym innego języka obcego
 umiejętność pracy w zespole, otwartość, świadomość komercyjna

Oferujemy

Co oferujemy:
 zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
 przyjazne środowisko pracy w sercu Starego Miasta
 możliwość rozwoju zawodowego

Warunki aplikowania

Osoby zainteresowane prosimy o dostarczenie:
 CV z numerem referencyjnym (nr ref. RS_KPM/2021) oraz zawierające poniższą klauzulę:

“Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Muzeum Warszawy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)”

Aplikacje prosimy składać pod adresem: Muzeum Warszawy, Dział Kadr
Rynek Starego Miasta 28, 00-272 Warszawa
lub mailowo: kariera@muzeumwarszawy.pl

Termin składania aplikacji: 02.03.2021. r.

Dokumenty uważa się za dostarczone w terminie, jeżeli wpłynęły na w/w adres w terminie składania aplikacji.
Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.