Stanowisko

Referent ds. sprzedaży (kasa Kina Światowid)

Umowa
Miasto
Elbląg
Województwo
Warmińsko-mazurskie
Wykształcenie
średnie
Czas trwania oferty

10.06 26.06

Słowa kluczowe
  • Administracja
  • Księgowość

Opis stanowiska

Zakres głównych zadań wykonywanych na stanowisku:
• prowadzenie sprzedaży biletów na usługi świadczone przez CSE "Światowid" w ustalonych dla kasy godzinach
• zabezpieczanie przyjętej gotówki i rozliczanie się z niej ze wskazanym pracownikiem działu finansowo – księgowego
• sporządzanie raportów: kasowe ze sprzedaży, fiskalne, dzienne i okresowe.

Wymagania

• wykształcenie średnie,
• wiedza oraz doświadczenie zawodowe min. 2 lata na ww. lub na podobnym stanowisku,
• biegła znajomość obsługi komputerowych, terminala do obsługi kart płatniczych oraz bieżących przepisów dotyczących kas fiskalnych.
• dyspozycyjność, umiejętność pracy w zespole, odpowiedzialność, niekaralność, komunikatywność.

Oferujemy

• umowę o pracę,
• pracę w stabilnej, rozwijającej się firmie o wieloletniej tradycji,
• możliwość rozwoju i podnoszenia swoich kwalifikacji zawodowych.

Zainteresowanych kandydatów prosimy o przesłanie CV na adres praca@swiatowid.elblag.pl lub osobiście w sekretariacie od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 16:00 do dnia 18.06.2021r.