Stanowisko

Referent ds. obsługi sekretariatu

Umowa
Miasto
Łódź
Województwo
Łódzkie
Wykształcenie
wyższe
Czas trwania oferty

30.04 06.05

Słowa kluczowe
  • Administracja
  • Biblioteka

Opis stanowiska

Zakres zadań wykonywanych na danym stanowisku pracy:
1. prowadzenie sekretariatu,
2. prowadzenie kalendarza spotkań Dyrekcji,
3. organizowanie i obsługa konferencji oraz spotkań służbowych,
4. organizacja podróży służbowych,
5. umiejętność redagowania pism,
6. katalogowanie i archiwizacja dokumentacji,
7. obsługa korespondencji firmy,
8. koordynacja i obieg dokumentów,
9. współpraca merytoryczna z poszczególnymi działami Biblioteki,
10. zapewnienie sprawnego przepływu informacji w biurze.

Wymagania

Wymagania konieczne:
1. wykształcenie wyższe,
2. samodzielność i bardzo dobra organizacja własnej pracy,
3. umiejętność pracy pod presją czasu,
4. umiejętność redagowania pism,
5. dobra znajomość Pakietu Microsoft Office,
6. sprawna obsługa programów komputerowych.

Predyspozycje osobowościowe:
1. zaradność i kreatywność w rozwiązywaniu trudnych sytuacji,
2. odpowiedzialność, skrupulatność i rzetelność,
3. komunikatywność oraz umiejętność budowania trwałych relacji,
4. wysoka kultura osobista.

Wymagania dodatkowe:
1. mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku,
2. język angielski – poziom podstawowy.

Oferujemy

Oferujemy:
- pracę w największej oraz dynamicznie rozwijającej się łódzkiej instytucji kultury,
- przyjazną atmosferę sprzyjającą rozwojowi zawodowemu, samorealizacji i zdobywaniu nowych umiejętności,
- pakiet sportowy oraz Fundusz Świadczeń Socjalnych.

Warunki aplikowania

Wymagane dokumenty

1. Curriculum vitae.
2. Pisemne oświadczenie o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych dla potrzeb rekrutacji

Termin składania dokumentów: 30.04.2021r. – 06.05.2021r.

Dokumenty można składać:

- osobiście/pocztą: Biblioteka Miejska w Łodzi, Plac Wolności 4, 91-415 Łódź
- elektronicznie: rekrutacja@biblioteka.lodz.pl