Stanowisko

Redaktor portalu NINATEKA.PL ds. dokumentu

Umowa
dzieło / na zlecenie
Miasto
Warszawa
Województwo
Mazowieckie
Wykształcenie
wyższe
Czas trwania oferty

18.11 30.11

Słowa kluczowe
  • Biblioteka
  • Edukacja
  • Film
  • Literatura
  • Nowe media
  • Sztuka
  • Teatr
  • Zarządzanie projektem

Opis stanowiska

Do zakresu obowiązków Pracownika będzie należało:
• obsługa systemu CMS,
• prace redaktorskie, pisanie i redagowanie tekstów,
• organizacja i koordynacja wydarzeń i spotkań,
• koordynowanie działań portalu VOD od strony redaktorskiej i techniczne.

Wymagania

• szeroka wiedza z zakresu (historii) filmu dokumentalnego, szczególnie polskiego,
• doświadczenie we współpracy z festiwalami filmowymi będzie mile widziane,
• świetne, lekkie pióro,
• obsługa komputera i pakietu office,
• doświadczenie w organizacji i koordynacji wydarzeń,
• świetna znajomość polskiego (i nie tylko) rynku filmowego, w tym festiwali,
• staranność, pracowitość, gotowość do podejmowania nowych zadań,
• świetna organizacja pracy i samodzielność,
• otwartość na ludzi (wystąpienia publiczne niewykluczone),
• znajomość języków obcych,
• kreatywność i mnóstwo pomysłów.

Oferujemy

• zatrudnienie w oparciu o umowę cywilną w nowoczesnej instytucji kultury,
• możliwość rozwoju zawodowego,
• możliwość uczestniczenia w ciekawych wydarzeniach kulturalnych,
• pracę w zaangażowanym i zmotywowanym zespole.

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie aplikacji zawierającej list motywacyjny i CV z dopiskiem „Redaktor portalu NINATEKA.pl ds. dokumentu” na adres: grazyna.idziak@fina.gov.pl najpóźniej do dnia 30.11.2021 r. Informujemy, że zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.
W aplikacji prosimy o dopisanie klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji obecnego i przyszłych procesów rekrutacji prowadzonych przez Filmotekę Narodową - Instytut Audiowizualny, zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).