Stanowisko

Redaktor portalu internetowego

Umowa
etat
Wynagrodzenie

3200—3500 PLN brutto

Miasto
Przemyśl
Województwo
Podkarpackie
Wykształcenie
wyższe
Czas trwania oferty

12.10 29.10

Słowa kluczowe
  • Nowe media

Opis stanowiska

współtworzenie, weryfikacja i opracowywanie treści przeznaczonych do publikacji; współpraca z muzeami, instytucjami, organizacjami i osobami prywatnymi przy tworzeniu i realizacji projektów Portalu MDKDR; organizacja prezentacji wirtualnych
i rzeczywistych (wystaw); praca na komputerze i obsługa sprzętu reporterskiego

Wymagania

wykształcenie wyższe humanistyczne (historyk, historyk sztuki, znawca dziedzictwa kulturowego), znajomość zagadnień związanych z tematyką Portalu MDKDR; sprawne posługiwanie się językiem polskim i dobry warsztat pisarski (lekkie pióro); bardzo dobra znajomość obsługi pakietu Microsoft Office, mile widziana znajomość przepisów ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych

Oferujemy

praca w pełnym wymiarze czasu pracy, zatrudnienie w ramach umowy o pracę na czas określony z możliwością przedłużenia, stałe wynagrodzenie, dodatek za wieloletnią pracę w wysokości od 5% do 30% wynagrodzenia zasadniczego w zależności od udokumentowanego stażu pracy, możliwość dokształcania się i podnoszenia kwalifikacji zawodowych.

kwestionariusz osobowy + klauzula RODO, list motywacyjny proszę przesyłać w formie papierowej (w zaklejonej kopercie z dopiskiem OFERTA PRACY): ul. Konarskiego 9; 37-700 Przemyśl lub elektronicznej na adres a.zych@ck.przemysl.pl.