Stanowisko

Redaktor/ Metodyk w dziale e – materiałów AHE

Umowa
Miasto
Łódź
Województwo
Łódzkie
Wykształcenie
wyższe
Czas trwania oferty

22.07 31.08

Słowa kluczowe
  • Grafika
  • Nowe media

Opis stanowiska

Redaktor/ Metodyk w dziale e – materiałów AHE w Łodzi

Wymagania:
• Bardzo dobra znajomość zasad ortografii i interpunkcji w
języku polskim
• Znajomość pakietu MS Office (w szczególności Word)
• Mile widziane doświadczenie w przygotowywaniu materiałów
szkoleniowych/edukacyjnych
• Mile widziani absolwenci filologii polskiej na specjalności:
Edytorstwo i redakcja tekstu
• Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (min. B2) oraz
Znajomość platformy e - learningowej Moodle będzie dodatkowym
atutem

Zakres obowiązków:
• Korekta redakcyjna materiałów dydaktycznych dostarczanych
przez autorów kursów i szkoleń.
• Weryfikowanie poprawności konstrukcji lekcji i spełnienia
wymogów formalnych
• Konsultacje z autorami treści edukacyjnych

Przydatne cechy:
• Umiejętność pracy zespołowej
• Wysoko rozwinięte kompetencje komunikacyjne
• Skrupulatność i przywiązywanie wagi do szczegółów
• Bardzo dobra organizacja pracy własnej

Co możemy Ci zaoferować:
• pasjonująca praca, pełna wyzwań w dynamicznie rozwijającym
się zespole
• wynagrodzenie adekwatne do Twoich umiejętności i
doświadczenia
• luźna atmosfera pracy
• praca w otoczeniu pasjonatów
• możliwość uczestniczenia w innowacyjnym projektach

Wymagania

Oferujemy

się zespole

Warunki aplikowania

Aplikację należy wysłać na uczelnia@ahe.lodz.pl