Stanowisko
Recepcjonista/ka w Instytucji Kultury
Umowa
dzieło / na zlecenie
Miasto
Warszawa
Województwo
Mazowieckie
Czas trwania oferty

22.11 12.12

Słowa kluczowe
  • Administracja
  • Edukacja
  • Muzeum
  • Obsługa techniczna
  • Sztuka
  • Zarządzanie projektem
Opis stanowiska

Wymagania

Forma zatrudnienia: dowolna, wymiar czasu pracy 20-30 h tygodniowo

Poszukujemy osoby, która interesuje się obszarem kultury i sztuki i chce pracować w jednej z renomowanych warszawskich instytucji kultury. Osoba na danym stanowisku będzie odpowiedzialna za prawidłowe funkcjonowanie recepcji oraz jednocześnie będzie dbała o pozytywny wizerunek instytucji.

Wymagania:

• wysoka kultura osobista
• komunikatywność, otwartość, kreatywność
• umiejętność pracy w zespole
• umiejętność organizacji czasu pracy oraz punktualność
• umiejętność płynnego i klarownego formułowania wypowiedzi
• dobra znajomość języka angielskiego
• mile widziane: zainteresowanie kulturą i sztuką oraz doświadczenie na podobnym stanowisku

Oferujemy

• możliwość zdobycia doświadczenia w prestiżowej instytucji kultury
• prace w młodym, otwartym zespole
• możliwość rozwoju
• dużą dozę samodzielności

Aplikację należy przesłać drogą e-mailową na adres: jenka.minh@klavo.pl z dopiskiem w tytule: Warszawa - Recepcjonista w Instytucji Kultury

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.