Stanowisko

Realizator światła

Umowa
Miasto
Lublin
Województwo
Lubelskie
Wykształcenie
policealne / średnie / wyższe
Czas trwania oferty

02.07 13.08

Słowa kluczowe
  • Obsługa techniczna
  • Sztuka
  • Teatr

Opis stanowiska

Do podstawowych obowiązków będzie należało:
• przygotowanie i realizacja oświetlenia scenicznego w trakcie prób i spektakli teatralnych;
• obsługa techniczna sprzętu oświetleniowego;
• bieżące przeglądy, konserwacja i drobne naprawy urządzeń oświetlenia,
• kontrola sprawności technicznej sprzętu oświetleniowego oraz multimedialnego.
• obsługa stołu GrandMA 2 oraz serwera multimedialnego opartego na Windows 10 i programie multimedialnym Resolume Arena 6.

Wymagania

Niezbędne wymagania:
• umiejętność posługiwania się dokumentacją techniczną;
• znajomość obsługi komputera;
• umiejętność szybkiego uczenia się oraz chęć podnoszenia kwalifikacji;
• dyspozycyjność (praca w godzinach popołudniowych i weekendy); oraz niekiedy praca na wyjeździe
• komunikatywność, zdolność analitycznego myślenia, samodzielność.
Niezbędne uprawnienia:
• uprawnienia SEP do 1kV;
• brak przeciwskazań do pracy na wysokości.
Mile widziane:
• praca na podobnym stanowisku;
• znajomość obsługi profesjonalnych systemów oświetleniowych: GrandMA2 ,Resolume Arena 6 lub innych;
• Znajomość systemu DMX;
• doświadczenie w obsłudze inteligentnych urządzeń scenicznych;
• znajomość języka angielskiego.

Oferujemy

• Rodzaj umowy: umowa o pracę
• Wymiar czasu pracy: pełny etat;
• Miejsce pracy: scena Teatru H.CH. Andersena w Lublinie
• Możliwość doskonalenia i rozwoju zawodowego;
• Współpraca z czołowymi artystami w zakresie światła scenicznego, scenografii oraz reżyserii.

Warunki aplikowania

WARUNKI APLIKOWANIA
• Życiorys z przebiegiem nauki i pracy zawodowej (CV) zawierający klauzulę:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Teatr H.CH.Andersena w Lublinie, ul. Aleje Racławickie 8/25, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”.

W/w dokumenty można składać w terminie do 13 sierpnia 2021r. godz.15:00:
przesyłką listową z dopiskiem „Rekrutacja” na adres:
Teatr im. Hansa Christiana Andersena w Lublinie
ul. Marii Skłodowskiej-Curie 3 lok -1.10
20-029 Lublin
lub za pośrednictwem poczty internetowej na adres:
info@teatrandersena.pl wpisując w tytule słowo "Rekrutacja"
lub osobiście w sekretariacie Teatru Andersena, Lublin Plac Teatralny 1, III piętro