Stanowisko

Realizator projektów z dziedziny teatru

Umowa
dzieło / na zlecenie
Miasto
Warszawa
Województwo
Mazowieckie
Wykształcenie
wyższe
Czas trwania oferty

07.10 18.10

Słowa kluczowe
  • Teatr
  • Zarządzanie projektem

Opis stanowiska

Instytut Adama Mickiewicza jest narodową instytucją kultury, której misją jest budowa i komunikacja wymiaru kulturalnego Polski poprzez inicjowanie międzynarodowej współpracy i wymiany kulturalnej. W ciągu dwudziestu lat swojej działalności IAM zrealizował ponad 6000 wydarzeń kulturalnych, w których udział wzięło blisko 55 milionów osób. Instytut Adama Mickiewicza jest również wydawcą Culture.pl

Zakres współpracy obejmował będzie, m. in.:
• realizację projektów z dziedziny teatru, we współpracy z polskimi i zagranicznymi partnerami, w zgodzie z koncepcją programową IAM,
• organizację projektów, działań i wydarzeń z obszaru teatru, w tym: opracowywanie koncepcji, planowanie, ustalanie harmonogramów, przygotowywanie dokumentacji, realizację, rozliczanie i prowadzenie ewaluacji,
• przygotowanie i koordynację umów, wniosków z zakresu zamówień publicznych, nadzór nad realizacją umów, rozliczenie faktur i sprawozdań oraz archiwizację dokumentacji, w ramach realizowanych projektów,
• tworzenie i prowadzenie budżetów szczegółowych realizowanych projektów,
• organizację wizyt gości związanych z realizowanymi projektami,
• współpracę z odpowiednimi komórkami Instytutu w obszarze definiowania celów (w tym marketingowych) i wskaźników do realizowanych projektów oraz ich ewaluacji,
• opracowywanie sprawozdań z powierzonych do realizacji projektów,
• współtworzenie strategii programowej IAM i programowanie projektów z dziedziny teatru,
• wsparcie projektów IAM z innych dziedzin kultury.

Wymagania

Od kandydatów i kandydatek oczekujemy:
• wykształcenia wyższego,
• doświadczenia w zarządzaniu projektami w obszarze kultury, ze szczególnym uwzględnieniem dziedziny teatru,
• zainteresowania polskim teatrem i znajomości specyfiki współpracy w tej dziedzinie,
• doświadczenia we współpracy z polskimi oraz zagranicznymi instytucjami zajmującymi się projektami związanymi z teatrem,
• znajomości regulacji dotyczących praw autorskich i licencji,
• biegłej znajomości języka angielskiego w mowie i piśmie,
• doświadczenia w pracy w sektorze publicznym, w tym praktycznej znajomości zagadnień zamówień publicznych,
• biegłej znajomości środowisk MS Office,
• komunikatywności, swobody w nawiązywaniu kontaktów, kreatywności, wysokiej kultury osobistej, zdolności dyplomatycznych, samodzielności i inicjatywy w działaniu i rozwiązywaniu problemów, wysokich zdolności organizacyjnych i umiejętności pracy w zespole.
Dodatkowym atutem będzie:
• wiedza o polskiej kulturze i przedsięwzięciach kulturalnych w Polsce,
• znajomość międzynarodowego rynku kultury

Oferujemy

Oferujemy:
• zatrudnienie na umowę cywilnoprawną,
• współpracę w zespole zaangażowanych i doświadczonych specjalistów,
• udział w projektach międzynarodowych w obszarze kultury i sztuki,
• środowisko wykorzystujące nowoczesne narzędzia i techniki.

Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi wyłącznie na wybrane oferty.
Czekamy na aplikacje do 18 października 2021.

W celu zaaplikowania, prosimy kliknąć w poniższy link lub proszę skopiować poniższy link i otworzyć go w nowym oknie przeglądarki: