Realizator projektów z dziedziny designu i projektów wystawienniczych

Umowa
dzieło / na zlecenie
Miasto
Warszawa
Województwo
Mazowieckie
Wykształcenie
wyższe
Czas trwania oferty

01.09 19.09

Słowa kluczowe
  • Administracja
  • Fotografia
  • Grafika
  • Zarządzanie projektem

Opis stanowiska

Do zadań osoby, której szukamy należeć będzie, m. in.:
• realizacja projektów wystawienniczych i z dziedziny designu w zgodzie z koncepcją programową IAM,
• współpraca z polskimi i zagranicznymi partnerami, w tym m.in. projektantami, uczelniami, festiwalami oraz instytucjami kultury, w zakresie realizacji projektów z dziedziny designu i projektów wystawienniczych,
• organizacja projektów, działań i wydarzeń z obszaru designu i wystaw, w tym: opracowywanie koncepcji, planowanie, ustalanie harmonogramów, przygotowywanie dokumentacji, realizacja, rozliczanie i prowadzenie ewaluacji,
• przygotowanie i koordynacja umów, wniosków z zakresu zamówień publicznych, nadzór nad realizacją umów, rozliczenia faktur i sprawozdań oraz archiwizacja dokumentacji, w ramach realizowanych projektów,
• tworzenie i prowadzenie budżetów szczegółowych realizowanych projektów,
• organizacja wizyt gości związanych z realizowanymi projektami,
• współpraca z odpowiednimi komórkami IAM w obszarze definiowania celów (w tym marketingowych) i wskaźników do projektów oraz ewaluacji projektów,
• opracowywanie sprawozdań z powierzonych do realizacji projektów,
• współtworzenie strategii programowej IAM i programowanie projektów z dziedziny designu i prezentacji wystaw,
• wsparcie projektów IAM z innych dziedzin kultury

Wymagania

Od kandydatów i kandydatek oczekujemy:
• wykształcenia wyższego,
• doświadczenia w zarządzaniu projektami w obszarze kultury np. organizacją wydarzeń i współpracą z festiwalami projektowania, szkołami designu lub organizacją wystaw,
• znajomości regulacji dotyczących praw autorskich i licencji,
• biegłej znajomości języka angielskiego w mowie i piśmie,
• zainteresowania polskim projektowaniem i znajomości specyfiki współpracy w tej dziedzinie,
• doświadczenia we współpracy z polskimi oraz zagranicznymi instytucjami zajmującymi się designem lub prezentacją wystaw,
• doświadczenia w pracy w sektorze publicznym, w tym praktycznej znajomości zagadnień zamówień publicznych,
• biegłej znajomości środowisk MS Office,
• komunikatywności, swobody w nawiązywaniu kontaktów, kreatywności, wysokiej kultury osobistej, zdolności dyplomatycznych, samodzielności i inicjatywy w działaniu i rozwiązywaniu problemów , wysokich zdolności organizacyjnych i umiejętności pracy w zespole.
Dodatkowym atutem będzie:
• wiedza o polskiej kulturze i przedsięwzięciach kulturalnych w Polsce,
• znajomość międzynarodowego rynku kultury

Oferujemy

Oferujemy:
• współpraca w oparciu o umowę cywilno-prawną
• dobre relacje w zespole zaangażowanych i doświadczonych specjalistów,
• udział w projektach międzynarodowych w obszarze kultury i sztuki,
• środowisko wykorzystujące nowoczesne narzędzia i techniki.

Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi wyłącznie na wybrane oferty.

Termin przesyłania aplikacji do 19 września 2021

W celu zaaplikowania na to stanowisko, proszę kliknąć w poniższy link lub proszę skopiować poniższy link i otworzyć go w nowym oknie przeglądarki: