Realizator projektów muzycznych w Wydziale Projektów i Wydarzeń Artystycznych

Umowa
dzieło / na zlecenie
Miasto
Warszawa
Województwo
Mazowieckie
Wykształcenie
wyższe
Czas trwania oferty

27.01 10.02

Słowa kluczowe
  • Muzyka

Opis stanowiska

Do zadań osoby, której szukamy należeć będzie, m. in.:
• realizacja projektów muzycznych w zgodzie z koncepcją programową IAM,

• współpraca z polskimi i zagranicznymi partnerami, w tym m.in. artystami, menadżerami muzycznymi oraz instytucjami kultury, w zakresie realizacji projektów z dziedziny muzyki,

• organizacja projektów, działań i wydarzeń muzycznych, w tym: opracowywanie koncepcji, planowanie, ustalanie harmonogramów, przygotowywanie dokumentacji, realizacja, rozliczanie i prowadzenie ewaluacji,

• przygotowanie i koordynacja umów, wniosków z zakresu zamówień publicznych, nadzór nad realizacją umów, rozliczenia faktur i sprawozdań oraz archiwizacja dokumentacji, w ramach realizowanych projektów,

• tworzenie i prowadzenie budżetów szczegółowych realizowanych projektów,

• organizacja wizyt gości związanych z realizowanymi projektami,
• współpraca z odpowiednimi komórkami IAM w obszarze definiowania celów ( w tym marketingowych) i wskaźników do projektów oraz ewaluacji projektów,
• opracowywanie sprawozdań z powierzonych do realizacji projektów.

Wymagania

Od kandydatów i kandydatek oczekujemy:
• wykształcenia wyższego,

• doświadczenia w zarządzaniu projektami kulturalnymi np. organizacją koncertów
i wydarzeń muzycznych,

• znajomości regulacji dotyczących praw autorskich,

• biegłej znajomości języka angielskiego w mowie i piśmie,

• zainteresowania tematyką muzyczną i znajomości specyfiki branży muzycznej,

• doświadczenia we współpracy z polskimi oraz zagranicznymi instytucjami zajmującymi się kulturą, a w szczególnością popularyzacją muzyki,

• doświadczenia w pracy w sektorze publicznym, w tym praktycznej znajomości zagadnień zamówień publicznych,

• biegłej znajomości środowisk MS Office,

• komunikatywności, swobody w nawiązywaniu kontaktów, kreatywności, wysokiej kultury osobistej, zdolności dyplomatycznych, samodzielności i inicjatywy w działaniu i rozwiązywaniu problemów , wysokich zdolności organizacyjnych i umiejętności pracy w zespole.

Dodatkowym atutem będzie:
• wiedza o polskiej kulturze i przedsięwzięciach kulturalnych w Polsce,
• znajomość międzynarodowego rynku kultury,

Oferujemy

Oferujemy:
• współpraca w oparciu o umowę cywilno-prawną
• dobre relacje w zespole zaangażowanych i doświadczonych specjalistów,
• udział w projektach międzynarodowych w obszarze kultury i sztuki,
• środowisko wykorzystujące nowoczesne narzędzia i techniki.

Warunki aplikowania

Termin przesyłania aplikacji do 10 lutego 2021

W celu zaaplikowania na to stanowisko, proszę kliknąć w poniższy link lub proszę skopiować poniższy link i otworzyć go w nowym oknie przeglądarki: