Realizator Projektów Kulturalnych w Wydziale Projektów i Wydarzeń Artystycznych /Sekcja nowych technologii

Umowa
dzieło / na zlecenie
Miasto
Warszawa
Województwo
Mazowieckie
Wykształcenie
wyższe
Czas trwania oferty

27.01 10.02

Słowa kluczowe
  • Nowe media

Opis stanowiska

Zakres współpracy obejmował będzie, m. in.:
• realizację projektów kulturalnych z obszarów designu i sztuk wizualnych, w tym – z wykorzystaniem nowych technologii,
• opracowywanie koncepcji realizacyjnych projektów kulturalnych, harmonogramów, budżetów, dokumentacji i umów, nadzór nad realizacją przedsięwzięć ich rozliczenie, przygotowywanie sprawozdań merytorycznych i finansowych,
• koordynacja i nadzór nad pracami producentów rozwiązań i projektów z obszaru nowych technologii,
• współpracę z polskimi i zagranicznymi partnerami, w tym m.in. artystami, menadżerami oraz instytucjami kultury, w zakresie realizacji projektów kulturalnych, w tym - z wykorzystaniem nowych technologii,
• współpracę przy realizacji wizyt studyjnych w Polsce i za granicą,
• współpracę z komórkami organizacyjnymi Instytutu Adama Mickiewicza w zakresie komunikacji realizowanych projektów.

Wymagania

Oczekujemy:
• wykształcenia wyższego w zakresie nowych technologii, kultury, sztuki lub pokrewnego,
• doświadczenia przy realizacji projektów zakresie nowych technologii,
• doświadczenia przy realizacji projektów kulturalnych, wydarzeń artystycznych ze szczególnym naciskiem na obszar designu i sztuk wizualnych,
• biegłej znajomości środowiska MS Office,
• biegłej znajomości języka angielskiego,
• umiejętności współpracy w środowisku międzynarodowym, sprawnej komunikacji interpersonalnej, efektywnego działania pod presją czasu,
• rzetelności, dbałości o szczegóły,
• wysokiej kultury osobistej.

Dodatkowym atutem będzie:
• doświadczenie we współpracy z instytucjami kultury,
• doświadczenie w zakresie planowania i realizacji projektów kulturalnych w Polsce lub za granicą.

Oferujemy

Oferujemy:
• współpracę w oparciu o umowę cywilnoprawną,
• dobre relacje w zespole zaangażowanych i doświadczonych specjalistów,
• udział w projektach międzynarodowych w obszarze kultury i sztuki,
• wiedzę i międzynarodowe kontakty zgromadzone przez IAM,
• środowisko profesjonalne wykorzystujące nowoczesne narzędzia i techniki.

Pełna treść ogłoszenia znajduje się na stronie Instytutu Adama Mickiewicza.

CV prosimy przesyłać pod poniższym linkiem do 10 lutego br:

Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi wyłącznie na wybrane oferty.