Stanowisko

Przewodnik w Muzeum Hutnictwa Cynku WALCOWNIA

Umowa
dzieło / na zlecenie
Miasto
Katowice
Województwo
Śląskie
Wykształcenie
policealne / średnie / wyższe
Czas trwania oferty

26.08 30.09

Słowa kluczowe
  • Edukacja
  • Muzeum

Opis stanowiska

Muzeum Hutnictwa Cynku WALCOWNIA ogłasza nabór na trzy wolne stanowiska pracy pn. Przewodnik Turystyczny

Wymagania

Wykształcenie średnie, wyższe lub w trakcie studiów,
Komunikatywność,
Wysoka kultura osobista, sumienność i odpowiedzialność,
Dyspozycyjność (praca w oparciu o grafik, weekendy)
Gotowość do zdobywania nowej wiedzy,
Podstawowa wiedza z zakresu historii najnowszej

Oferujemy

Stabilne zatrudnienie na przejrzystych zasadach - wynagrodzenie podstawowe, prowizja.
Możliwość awansu - przejście na umowę o pracę, etat w Muzeum,
Szkolenie wstępne dla przewodników (historia przemysłowa Śląska, historia hutnictwa i górnictwa, motoryzacja)

Aplikacje prosimy składać wyłącznie za pośrednictwem poczty elektronicznej pod adres: walcownia@muzeatechniki.pl