Stanowisko

Przewodnik Muzealny

Umowa
Miasto
Warszawa
Województwo
Mazowieckie
Wykształcenie
wyższe
Czas trwania oferty

08.09 24.09

Słowa kluczowe
  • Muzeum

Opis stanowiska

Szukamy energicznej i kreatywnej osoby

Wymagania

- z wykształceniem wyższym humanistycznym
- z biegłą znajomością języka angielskiego ( mile widziana znajomość drugiego języka obcego )
- z bardzo dobrą znajomością tematyki II wojny światowej
- nawiązującej łatwy kontakt z ludźmi oraz umiejącą pracować w dużym zespole

Oferujemy

Oferujemy:
- umowę o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy
- stabilne warunki pracy i płacy
- pracę w przyjaznej atmosferze
- udział w realizacji wyjątkowych projektów

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV wraz z listem motywacyjnym w formie elektronicznej na adres: kadry@1944.pl
do dnia 24.09.2021
Muzeum zastrzega sobie prawo odpowiedzi jedynie na wybrane oferty

W przypadku chęci uczestnictwa w kolejnych naborach prowadzonych przez Muzeum Powstania Warszawskiego administrator prosi o przesłanie oświadczenia o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych w celu wykorzystania ich w kolejnych naborach prowadzonych przez Muzeum przez okres 1 roku od momentu rozstrzygnięcia procesu obecnej rekrutacji.
Oświadczenie, o którym mowa może być zawarte w CV w następujący sposób:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w kolejnych procesach rekrutacyjnych prowadzonych przez Muzeum Powstania Warszawskiego przez okres 1 roku od momentu przesłania CV/listu motywacyjnego.”

Pani/Pana dane zgromadzone w obecnym procesie rekrutacyjnym będą przechowywane do zakończenia procesu rekrutacji. W przypadku wyrażonej zgody na wykorzystywanie danych osobowych dla celów przyszłych rekrutacji, dane będą przechowywane przez okres 1 roku od momentu rozstrzygnięcia procesu obecnej rekrutacji lub do momentu wycofania uprzednio wyrażonej zgody. Dane osobowe w celach archiwizacyjnych, wyłącznie w niezbędnym do tego zakresie, będą przechowywane przez okres 6 miesięcy od zakończenia procesu rekrutacji.