Stanowisko

Przesłuchania do orkiestry

Miasto
Kraków
Województwo
Małopolskie
Czas trwania oferty

16.06 15.08

Słowa kluczowe
  • Muzyka

Opis stanowiska

Filharmonia im. Karola Szymanowskiego w Krakowie
ogłasza przesłuchania na następujące instrumenty

Skrzypce tutti
Skrzypce II solo
Altówka tutti
Altówka solo
Wiolonczela tutti
Kontrabas tutti
Flet solo
Obój solo
Obój solo/ Rożek angielski
Klarnet solo
Klarnet solo/ Es klarnet/ Basklarnet
Fagot solo
Fagot solo/ Kontrafagot
Waltornia solo
Trąbka solo
Puzon solo
Puzon solo/ Puzon basowy
Tuba solo
Kotły solo/ Perkusja

Termin przesłuchań: między 30 sierpnia a 7 września 2021 roku, od godz. 13:00
30-31.08 kotły/ perkusja, puzon, fagot, waltornia
1.09 altówka
2.09 wiolonczela, kontrabas, tuba
3.09 flet, obój, klarnet, trąbka
6.09 -7.09 skrzypce

Miejsce: siedziba Filharmonii im. K. Szymanowskiego w Krakowie, ul. Zwierzyniecka 1, Sala Koncertowa Filharmonii

Wymagania

Oferujemy

Termin nadsyłania zgłoszeń: do dnia 15 sierpnia 2021 roku (do godz. 23:59). Zgłoszenia przesłane po wskazanym terminie nie będą rozpatrywane.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie dokumentów aplikacyjnych (CV oraz listu motywacyjnego) w formie plików PDF na adres: fk@filharmonia.krakow.pl. Prosimy, by w nazwach plików znalazło się imię i nazwisko aplikanta oraz rodzaj dokumentu (CV/list motywacyjny). Filharmonia nie zapewnia akompaniatora.

Wymagany program przesłuchań:

Przesłuchania podzielone są na dwa etapy. Szczegółowe wymagania repertuarowe dla poszczególnych instrumentów dostępne są w oddzielnych plikach do pobrania.
Wszelkich dodatkowych informacji udzielamy jedynie drogą mailową, zgłoszenia prosimy kierować wyłącznie na podany adres e-mail