Stanowisko

Production & Team Lead

Umowa
dzieło / na zlecenie / etat / zdalna
Wynagrodzenie

3500—4500 PLN netto

Miasto
Poznań
Województwo
Wielkopolskie
Wykształcenie
wyższe
Czas trwania oferty

20.12 20.01

Słowa kluczowe
  • Administracja
  • Edukacja
  • Film
  • Nowe media
  • Zarządzanie projektem

Opis stanowiska

Dołącz do zespołu Międzynarodowego Festiwalu Filmów Krótkometrażowych Short Waves Festival i pomóż nam dzielić naszą pasją do kina z innymi!

Wymagania

Szukamy do stałej współpracy właśnie Ciebie, jeśli:

- posiadasz kilkuletnie doświadczenie w obszarze produkcji (np. wydarzeń kulturalnych / filmowej / telewizyjnej / reklamowej / teatralnej / innej);
- masz udokumentowane doświadczenie pracy w zespole (zespołach) jako leader lub manager oraz wykazujesz wysokie umiejętności interpersonalne i przywódcze;
- potrafisz: kreatywnie rozwiązywać problemy, analizować fakty, skutecznie negocjować, merytorycznie argumentować, podejmować decyzje, mediować konflikty;
- korzystasz z powyższych zdolności w mowie i w piśmie, nieobce są Ci wystąpienia publiczne i formalne formy jak prezentacje, pisma i wnioski;
- potrafisz komunikatywnie, w przystępny, empatyczny i konstruktywny sposób werbalizować obawy, sugestie i krytykę;
- dobrze radzisz sobie z presją czasu i dużą zmiennością oraz przewidujesz różne scenariusze i przyjmujesz na siebie odpowiedzialność za skutki działań;
- wykazujesz duże wyczucie w sferze aktualnych trendów oraz rezonujących tematów społecznych oraz posiadasz ogólne pojęcie z zakresu ekonomii kultury (rynek usług, instytucje, NGOs, infrastruktura etc.);
- sprawnie wykorzystujesz nowoczesne narzędzia do pracy projektowej w chmurze;
- znasz język angielski w stopniu komunikatywnym lub wyższym.

Oferujemy

Do tej pory się zgadza? Super! Chcemy Ci zaproponować:

- wpływ na kształt wydarzeń i projektów Fundacji, przede wszystkim kolejnych edycji Short Waves Festival;
- prowadzenie, budowanie i rozwijanie niewielkiego zespołu specjalistów i pasjonatów branży filmowej oraz koordynację podwykonawców;
- reprezentowanie Fundacji i zespołu festiwalu w kontaktach z zarządem oraz na zewnątrz, czyli z instytucjami, partnerami, decydentami, artystami etc.;
- "spinanie" różnych wymiarów działań Fundacji (produkcja, promocja, finanse, logistyka, finanse, administracja) w jedną całość, w oparciu o krótko- i długoterminowe harmonogramy;
- sprawczość: inspirowanie do rozwoju koncepcji będących dopiero w zalążku oraz urealnianie tych najbardziej szalonych, czyli korzystanie z wiedzy, pomysłów, kurateli, zasobów, kontaktów i wszelkich innych potencjałów zespołu do tego, by działy się angażujące i kulturotwórcze sytuacje!;
- pełny etat na miejscu w Poznaniu, w oparciu o umowę o pracę (lub inną preferowaną formę zatrudnienia) oraz przestrzeń do partnerskich ustaleń kształtu współpracy (jeśli pozwalają na to bieżące okoliczności, możliwa jest praca zdalna i w różnych godzinach);
- przestrzeń do realizowania inspirujących projektów, wiele nowych znajomości z rynku kultury, szansę na zdobycie przydatnych kompetencji;
- możliwość rozwoju i awansu w ramach struktur Fundacji (również pod kątem finansowym).

Prześlij zgłoszenie w dowolnej formie (CV, list motywacyjny, prezentacja lub po prostu wiadomość) wraz z klauzulą o przetwarzaniu danych osobowych na adres mailowy kontakt@adarte.pl. Do usłyszenia!