Producent/producentka wydarzeń dla Kids Kino Industry i Kids Kino LAB

Umowa
dzieło / na zlecenie
Miasto
Warszawa
Województwo
Mazowieckie
Wykształcenie
wyższe
Czas trwania oferty

08.06 22.06

Słowa kluczowe
  • Edukacja
  • Film
  • Nowe media
  • Sztuka
  • Zarządzanie projektem

Opis stanowiska

Stowarzyszenie Nowe Horyzonty tworzy m.in. Międzynarodowy Festiwal Filmowy Kino Dzieci. Festiwal, związany z nim program dystrybucji filmów Kino Dzieci Prezentuje, a także ogólnopolski program edukacyjny i wydarzenia branżowe, w kompleksowy sposób upowszechniają filmy dla młodych widzów oraz wspierają ich produkcję.
Stowarzyszenie i jego program dynamicznie się rozwijają, budując organizację nowatorską w skali Europy.

Poszukujemy wyjątkowego kandydata/kandydatki
na stanowisko:

- produkcja wydarzenia branżowego Kids Kino industry w wersji online lub hybrydowej, odbywającego się na koniec września
- produkcja sesji warsztatów Kids Kino Lab w wersji online lub hybrydowej
- zarządzanie budżetem i kontrola wydatków
- tworzenie harmonogramów wydarzeń oraz zarządzanie nimi
- komunikacja z zaproszonymi gośćmi, partnerami oraz uczestnikami wydarzeń
- zarządzanie i komunikacja z zespołem współpracowników przy produkcji poszczególnych wydarzeń w ramach Kids Kino Industry i Kids Kino Lab
- kontrolowanie przepływu informacji pomiędzy uczestnikami, gośćmi a organizatorami
- kontrolowanie ekip techniczny i dbałość o techniczną stronę wydarzenia

Wymagania

- doświadczenie w produkcji wydarzeń / konferencji / festiwali, zarówno online jak i stacjonarnych
- znajomość specyfiki branży filmowej polskiej i europejskiej
- wykształcenie wyższe
- umiejętność samodzielnej organizacji pracy
- umiejętność opracowania i zarządzania budżetem i harmonogramem projektów
- znajomość j.angielskiego w stopniu bardzo dobrym w mowie i piśmie
- znajomość pakietów Google Workspace, pakiet Microsoft Office
- umiejętność współpracy w środowisku międzynarodowym, sprawnej komunikacji interpersonalnej, efektywnego działania pod presją czasu,
- kreatywność, otwartość i własna inicjatywa

Oferujemy

- pracę przy międzynarodowych prestiżowych projektach, we współpracy z ekspertami z całego świata
- pracę w międzynarodowym środowisku współpracowników
- elastyczny czas pracy, możliwość pracy zdalnej lub z biura
- zatrudnienie w ramach umowy zlecenie lub działalność
- Samodzielne i odpowiedzialne stanowisko
- Otwartość na Twoje pomysły, pracę pełną możliwości i wyzwań zawodowych
- Możliwość udziału w ciekawych wydarzeniach kulturalnych
- Możliwość rozwijania własnych kwalifikacji
- Przyjazną atmosferę w środowisku pracy

• przesłanie CV z nazwą stanowiska wraz z załączoną klauzulą do 22 czerwca 2021r. na adres rekrutacja@snh.org.pl
• przesłanie listu motywacyjnego, maksymalnie o objętości jednej strony A4 lub pliku video maksymalnie o długości 1 minuty.

KLAUZULA: https://www.nowehoryzonty.pl/artykul.do?id=2635

Informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami/kandydatkami.