Stanowisko

Pracownik w dziale administracyjnym

Umowa
Miasto
Warszawa
Województwo
Mazowieckie
Czas trwania oferty

03.01 03.02

Słowa kluczowe
  • Administracja
  • Literatura

Opis stanowiska

Warszawskie biuro paryskiej agencji literackiej AJA Anna Jarota Agency poszukuje kandydatów na stanowisko: pracownik w dziale administracyjnym agencji literackiej.

Szukamy osoby bardzo dobrze zorganizowanej, dbającej o szczegóły, analitycznej, rozumiejącej specyfikę pracy z dużą ilością danych. Na tym stanowisku kluczowa będzie zdolność zarządzania własnym czasem pracy, wielozadaniowość, staranność, sprawna obsługa dedykowanego systemu agencyjnego i MS Office w tym Excela, płynna komunikacja z resztą zespołu i klientami zewnętrznymi. Idealny kandydat będzie potrafił szybko nauczyć się sprawnie poruszać po nowym środowisku pracy.

Wymogiem koniecznym są 2 lata doświadczenia w pracy administracyjnej lub pokrewnej, niekoniecznie w branży wydawniczej. Dodatkowy wymóg to bardzo dobra znajomość języka angielskiego. Znajomość j. francuskiego będzie dodatkowym atutem.

Wymagania

Niezbędne: biegły j. angielski w mowie i piśmie, 2 lata doświadczenia w pracy administracyjnej lub pokrewnej, sprawna obsługa MS Office.

Mile widziane doświadczenie w pracy w różnorodnym, międzynarodowym zespole i/lub z podmiotami zagranicznymi, doświadczenie w obsłudze baz danych.

Znajomość j. francuskiego będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy

Staranne przeszkolenie w zakresie specyfiki pracy w agencji literackiej.
Umowę o pracę.
Kartę Multisport.
Czytelnie określony zakres obowiązków.
Elastyczne godziny pracy.
Możliwość pracy zdalnej/home office po zakończeniu okresu szkolenia.
Kontakt z najnowszą międzynarodową literaturą.
Przyjazne, tolerancyjne i otwarte miejsce pracy.

Prosimy o przesyłanie CV (bez listów motywacyjnych) w j. polskim lub j. angielskim na adres: sekretariat@ajapl.com.