Stanowisko

Pracownik techniczny

Umowa
Miasto
Warszawa
Województwo
Mazowieckie
Czas trwania oferty

08.06 20.06

Słowa kluczowe
  • Obsługa techniczna

Opis stanowiska

- Otwieranie i zamykanie obiektu
- Czuwanie nad bezpieczeństwem, obsługa monitoringu
- Obsługa portierni
- Montaż i demontaż wystaw w galeriach
- Obsługa szatni
- Ustawianie widowni na koncerty
- Montaż podestów i scenografii
- Dbanie o aktualną ekspozycje plakatów
- Drobne remonty i naprawy
- Kontrola biletów przy wejściu

Wymagania

Od kandydatów oczekujemy wysokiej kultury osobistej oraz komunikatywności.

Oferujemy

Umowę o pracę na cały etat.

CV ze zdjęciem oraz dopiskiem: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie współpracy na potrzeby niezbędne do realizacji procesu rekrutacji przez Prom Kultury Saska Kępa oraz zgodę na przetwarzanie tych danych
także po zakończeniu procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (DzU z 2002 r. nr 101, poz. 926 z późniejszymi zmianami).“ należy przesłać do 20 czerwca 2021 r. na adres mailowy: rekrutacja@promkultury.pl