Stanowisko

Pracownik techniczny – konserwator

Umowa
etat
Wynagrodzenie

2800—3000 PLN brutto

Miasto
Gdańsk
Województwo
Pomorskie
Wykształcenie
policealne / średnie / zawodowe
Czas trwania oferty

29.09 29.10

Słowa kluczowe
  • Obsługa techniczna

Opis stanowiska

OPIS STANOWISKA
1. przygotowywanie pomieszczeń do wystaw i ich późniejszy demontaż, w tym praca na wysokości,
2. przygotowywanie pomieszczeń do wydarzeń kulturalnych, wykonywanie drobnych remontów i bieżących napraw w obiektach MG,
3. prowadzenie samochodu służbowego do 3,5t,
4. wykonywania innych zleconych prac fizycznych.

Wymagania

WYMOGI WOBEC KANDYDATÓW
1. preferowane wykształcenie techniczne,
2. preferowane doświadczenie pracy na podobnym stanowisku,
3. brak przeciwwskazań do pracy fizycznej w tym na wysokości,
4. prawo jazdy kat. B,
5. dobra organizacja pracy, samodzielność, odpowiedzialność

Oferujemy

Przewiduje się zatrudnienie jednej osoby na podstawie umowy o pracę na pełen etat w równoważnym systemie czasu pracy.

CV z danymi do kontaktu w sprawach rekrutacji oraz zgodą na przetwarzanie danych osobowych, prosimy przesłać pocztą elektroniczną w terminie do dnia 28.10.2021 na adres rekrutacja[at]muzeumgdansk.pl.