Stanowisko

PRACOWNIK OBSŁUGI WIDOWNI

Umowa
dzieło / na zlecenie
Miasto
Katowice
Województwo
Śląskie
Wykształcenie
średnie
Czas trwania oferty

09.02 22.02

Słowa kluczowe
  • Muzyka
  • Obsługa techniczna
  • Sztuka

Opis stanowiska

Profesjonalna obsługa i dbanie o komfort oraz bezpieczeństwo gości Filharmonii Śląskiej podczas wydarzeń, w tym m.in:
• sprawdzanie biletów i pomoc w znalezieniu miejsc,
• obsługa szatni,
• udzielenie dodatkowych informacji (w tym o repertuarze),
• wręczenie kwiatów artystom,
• opieka na gośćmi VIP.

Więcej informacji: https://filharmonia-slaska.eu/pliki/76sezon/zapytania-ofertowe/obsluga-widowni.pdf

Wymagania

wiek do 26 roku życia

Oferujemy

Oferujemy:
• elastyczne godziny pracy,
• umowę zlecenie,
• pracę w przyjaznym zespole, w renomowanej instytucji kultury.

Więcej: https://filharmonia-slaska.eu/pliki/76sezon/zapytania-ofertowe/obsluga-widowni.pdf

Warunki aplikowania

bileterzy@filharmonia-slaska.eu