Stanowisko

Pracownik obsługi ruchu turystycznego

Umowa
dzieło / na zlecenie
Wynagrodzenie

500—2600 PLN netto

Miasto
Warszawa
Województwo
Mazowieckie
Wykształcenie
policealne / średnie / wyższe / zawodowe
Czas trwania oferty

08.06 20.06

Słowa kluczowe
  • Kadry
  • Muzeum
  • Nowe media
  • Obsługa techniczna

Opis stanowiska

Nasza praca polega na obsłudze turystów na terenie Zamku Królewskiego i Łazienek Królewskich w Warszawie. Dzięki naszej pomocy odwiedzający korzystają z naszych systemów audio, które pozwalają im na komfortowe zwiedzanie wnętrz muzealnych.

Wymagania

• Masz doświadczenie w obsłudze klienta i swobodnie nawiązujesz kontakty
• Umiesz wykazać się samodzielnością i elastycznością
• Lubisz pracę w zespole i wyróżniasz się wysoką kulturą osobistą
• Znasz dobrze jęz. angielski

Oferujemy

Oferujemy pracę na część etatu, np. 3-4 dni w tygodniu oraz w pełnym wymiarze czasu pracy.
Poszukujemy studentów oraz osób które szukają stałego zatrudnienia.
Pracujemy w tygodniu i weekendy.

Jeżeli jesteś zainteresowany, wyślij nam swoje CV na adres: praca@framica.com