Stanowisko

Pracownik muzeum – pracownik obsługi ekspozycji

Umowa
etat
Wynagrodzenie

3900—4000 PLN brutto

Miasto
Warszawa
Województwo
Mazowieckie
Wykształcenie
średnie
Czas trwania oferty

21.12 18.01

Słowa kluczowe
  • Muzeum

Opis stanowiska

a) bieżący nadzór powierzonych wystaw na terenie Muzeum
b) utrzymanie czystości w godzinach otwarcia powierzonych wystaw
c) raportowanie potrzeb administracyjnych, eksploatacyjnych i organizacyjnych związanych
z wystawami
d) pełnienie podstawowych funkcji informacyjnych ogólnych i tematycznych na rzecz zwiedzających
e) animacja i moderacja w podstawowym zakresie tematycznym nadzorowanych wystaw
f) zabezpieczenie i ewakuacja zwiedzających w czasie zdarzeń alarmowych
g) udzielanie pierwszej pomocy w nagłych wypadkach na terenie nadzorowanych wystaw
h) zabezpieczanie i wyłączanie z eksploatacji wadliwych stanowisk ekspozycyjnych
i) prowadzenie dziennika raportowego powierzonych wystaw

Wymagania

- podstawowa wiedza o ogólnej historii techniki i historii muzeum
- gotowość opanowania podstawowych zagadnień merytorycznych związanych z tematyką nadzorowanych wystaw
- łatwość nawiązywania dialogu merytorycznego w podstawowym zakresie
- otwarty i asertywny stosunek do otoczenia

Oferujemy

- stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
- możliwość osobistego rozwoju i podnoszenia kwalifikacji zawodowych
- przyjazną atmosferę pracy w instytucji kultury

kontakt e-mail: sekretariat@nmt.waw.pl lub e.borawska@nmt.waw.pl