Stanowisko

Pracownik gospodarczy w dziale administracji

Umowa
Miasto
Warszawa
Województwo
Mazowieckie
Wykształcenie
zawodowe
Czas trwania oferty

06.07 25.07

Słowa kluczowe
  • Administracja

Opis stanowiska

- dbanie o porządek i czystość pomieszczeń;
- bieżące sprzątanie sal dydaktycznych, sali widowiskowej, pomieszczeń administracyjnych oraz garderób, toalet, korytarzy;
- przygotowanie i obsługa szatni podczas imprez;
- obsługa imprez plenerowych;

Wymagania

- dyspozycyjność w weekendy;
- sprawność organizacyjna;
- dokładność;
- sumienność;

Oferujemy

- umowę o pracę
- pracę w zgranym zespole

CV należy przesłać na adres: sekretariat@bok.waw.pl w terminie do 25 lipca 2021 r., z tytułem maila: Pracownik gospodarczy.
Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Jeśli jest Pani/Pan zainteresowany/a udziałem w przyszłych procesach rekrutacyjnych prowadzonych przez Białołęcki Ośrodek Kultury w Warszawie, prosimy o dopisanie w treści Pana/Pani aplikacji klauzuli zgody na przetwarzanie Pana/Pani danych osobowych w tych celach w przyszłości, np. o treści: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Białołęcki Ośrodek Kultury w Warszawie moich danych osobowych podanych w niniejszej aplikacji do celów rekrutacyjnych także w przyszłości przyjmując jednocześnie do wiadomości, że przedmiotowa zgoda może być odwołana w każdym czasie”.