Stanowisko

Pracownik Galerii Sztuki Współczesnej

Umowa
dzieło / na zlecenie / staż / praktyki
Miasto
WARSZAWA
Województwo
Mazowieckie
Wykształcenie
średnie / wyższe
Czas trwania oferty

07.01 31.01

Słowa kluczowe
  • Sztuka

Opis stanowiska

Oferta skierowana jest do dyspozycyjnych studentów ostatnich lat: historii sztuki, kulturoznawstwa lub kierunków zbliżonych, posiadających wiedzę o współczesnym malarstwie, rzeźbie, itp., zdecydowanie zainteresowanych pracą w komercyjnej galerii sztuki współczesnej.

Wymagania

- biegła obsługa komputera i łatwość dostosowania się do obsługi programów specjalistycznych;
- obsługa kasy fiskalnej, kart płatniczych i umiejętność wystawiania podstawowych dokumentów sprzedażowych;
- biegła znajomość języka angielskiego;
- umiejętność wykorzystania mediów społecznościowych do działań promocyjnych;
- lekkie pióro do redakcji krótkich tekstów i komentarzy;
- wiedza z zakresu marketingu i obsługi klientów, ze szczególnym uwzględnieniem sprzedaży dzieł sztuki;
- kreatywność, komunikatywność, rzetelność, dobra organizacja pracy;

Oferujemy

- umowę zlecenia na pełny lub częściowy etat, staż, praktyki lub umowę o współpracy;
- zdobycie doświadczenia zgodnie ze swoimi zainteresowaniami z perspektywą stałej pracy w galerii sztuki współczesnej;

Warunki aplikowania

Oferty proszę kierować na biuro@101projekt.pl