Stanowisko
Pracownik Działu Rozliczeń
Umowa
etat
Miasto
Warszawa
Województwo
Mazowieckie
Wykształcenie
policealne / średnie / wyższe
Czas trwania oferty

25.11 30.11

Słowa kluczowe
  • Administracja
  • Edukacja
  • Kadry
  • Księgowość
  • Marketing
  • Sztuka
Opis stanowiska

Do obowiązków osoby zatrudnionej na tym stanowisku będzie należało:

Przygotowywanie dokumentów związanych z zawarciem umowy komisowej,
Obsługa systemu elektronicznego podpisywania dokumentów i monitorowanie złożonych podpisów,
Budowanie i podtrzymywanie relacji z kontrahentami,
Ścisła współpraca z innymi zespołami z Grupy Desa

Wymagania

Oczekujemy:

Realizacji wyznaczonych celów i zadań,
Bardzo dobrej organizacji pracy wg ustalonych priorytetów,
Odpowiedzialności i zaangażowania,
Umiejętności pracy w zespole,
Dyspozycyjności,
Bardzo dobrej znajomości MS Office, w tym arkusza kalkulacyjnego Excel,
Komunikatywnej znajomości języka angielskiego

Oferujemy

Oferujemy:
Pracę pełną wyzwań dającą możliwość rozwoju zawodowego
Przyjazną atmosferę pracy
Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
Kartę Multisport i pakiet medyczny

Prosimy o przysłanie aplikacji na adres: u.przepiorka@desa.pl

Prosimy o dodanie klauzuli RODO w poniższym brzmieniu:
„Zgodnie z art. 6 ust 1 pkt a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO) niniejszym wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych do celów rekrutacyjnych.”
CV bez klauzuli nie będą rozpatrywane