Stanowisko

Pracownik Działu Relacji Publicznych

Umowa
etat
Wynagrodzenie

od 3900 PLN brutto

Miasto
Poznań
Województwo
Wielkopolskie
Wykształcenie
wyższe
Czas trwania oferty

13.01 28.01

Słowa kluczowe
  • Marketing

Opis stanowiska

- szeroko rozumiana promocja wydarzeń organizowanych przez Centrum (opracowywanie strategii i kampanii promocyjno-reklamowych, opracowanie planu promocji i rozliczanie budżetu, kontakt z podwykonawcami i kontrahentami, zamawianie materiałów graficznych, druków, koordynacja pracy fotografów i ekip video, przygotowanie umów, koordynowanie działań promocyjnych)
- czuwanie nad poprawnym funkcjonowaniem stron www, archiwizacja stron www, kontakt z programistami, zbieranie od współpracowników tekstów do publikacji na stronach www należących do CSD, kontrola treści zamieszczanych na naszych kanałach w mediach społecznościowych.

Wymagania

Cechy pracownika:
- dobre zdolności interpersonalne (umiejętność budowania relacji opartych na otwartości i zaufaniu)
- rozwinięte umiejętności komunikacyjne; umiejętność pracy w zespole
- otwartość, kreatywność i odwaga w prezentowaniu własnych wizji i pomysłów oraz skuteczność w ich realizacji
- samodzielność w działaniu i swoboda wypowiedzi w mowie i piśmie, zaangażowanie, inicjatywa, kreatywność, dokładność.
Wymagania:
- wykształcenie wyższe (preferowane wyższe kierunkowe).
- znajomość podstawowych narzędzi marketingu.
- znajomość obsługi komputera, w tym praktyczna znajomość pakietu MS Office (Word, Excel), oraz poczty elektronicznej. Biegłość w poruszaniu się w Internecie. Umiejętność wykorzystania nowych mediów i technologii informatycznych do promocji.
- doświadczenie w promocji i obsłudze projektów kulturalnych i znajomość zagadnień związanych ze specyfiką realizacji strategii promocyjnych.
- znajomość języka angielskiego min. w stopniu komunikatywnym
- mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku;

Oferujemy

- korzystne warunki zatrudnienia na etacie
- wynagrodzenie miesięczne: ok. 3.400 zł netto
- pracę w profesjonalnym zespole.

• CV oraz informacje, o których mowa w art. 221 § 1 ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy (tj. Dz. U. z 2020 r., poz. 1320 ze zm.) tj. imię (imiona) i nazwisko, datę urodzenia, miejsce zamieszkania (adres do korespondencji), wykształcenie, przebieg dotychczasowego zatrudnienia.
• Pisemne oferty zawierające CV prosimy kierować na adres: sekretariat@csdpoznan.pl podając w temacie - Pracownik do działu relacji publicznych, do dnia: 28.01.2022 roku
Nadesłanych ofert nie zwracamy. Z wybranymi kandydatami skontaktujemy się telefonicznie lub mailowo.