Stanowisko

Pracownik Działu Obsługi Widowni

Umowa
Miasto
Wrocław
Województwo
Dolnośląskie
Wykształcenie
średnie
Czas trwania oferty

11.06 05.07

Słowa kluczowe
  • Edukacja
  • Literatura
  • Muzeum
  • Sztuka

Opis stanowiska

Do obowiązków osoby zatrudnionej na stanowisku Pracownika Działu Obsługi Widowni należeć będzie:
- instruowanie gości w sprawach związanych ze zwiedzaniem ekspozycji
- sprzedaż biletów wstępu i obsługa systemu rezerwacyjnego
- dozór ekspozycji muzealnych
- obsługa wydarzeń organizowanych przez Muzeum
- oprowadzanie po wystawie stałej i wystawach czasowych
- prowadzenie lekcji muzealnych

Wymagania

- wykształcenie co najmniej średnie
- bardzo dobra znajomość języka angielskiego; mile widziana znajomość języka niemieckiego
- umiejętność obsługi komputera
- mile widziane wcześniejsze doświadczenie na podobnym stanowisku
- wysoka kultura osobista
- zdolności interpersonalne, otwartość na kontakty z ludźmi, umiejętność pracy w zespole
- punktualność i odpowiedzialność w realizacji powierzonych zadań
- dyspozycyjność (praca zmianowa, również w weekendy)

Oferujemy

Oferujemy:
- pracę na pełen etat w ramach nowoczesnego projektu muzealnego
- stabilną formę zatrudnienia oraz elastyczność w organizacji grafiku pracy
- szkolenia i możliwość podnoszenia kwalifikacji
- prywatną opiekę medyczną – Medicover
- ubezpieczenie grupowe
- możliwość dofinansowania zajęć sportowych
- dofinansowanie do wypoczynku
- możliwość rozwoju zawodowego i awansu

CV prosimy przesłać do 5 lipca 2021, pocztą elektroniczną, pod adres praca@ossolineum.pl z dopiskiem w temacie „OBSŁUGA WIDOWNI”.