Stanowisko

PRACOWNIK DZIAŁU IT

Umowa
Miasto
Warszawa
Województwo
Mazowieckie
Czas trwania oferty

16.02 15.03

Słowa kluczowe
  • IT
  • Muzeum

Opis stanowiska

• Codzienne wsparcie użytkowników (helpdesk)
• Instalacja, aktualizacja oraz konfiguracja sprzętu PC i oprogramowania
• Monitorowanie, diagnostyka i rozwiązywanie wykrytych problemów
• Tworzenie instrukcji z zakresu obsługi sprzętu oraz oprogramowania dla pracowników Zachęty.
• Prowadzenie dokumentacji rozwiązań incydentów oraz problemów informatycznych w systemie obsługi zgłoszeń zgodnie z przyjętymi zasadami.
• Zgłaszanie awarii do autoryzowanych serwisów zewnętrznych

Wymagania

• Wykształcenie lub w trakcie studiów na kierunku IT lub pokrewnym
• Doświadczenie w pracy w dziale IT na stanowisku wsparcia
• Znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodne rozumienie dokumentacji oraz komunikację z anglojęzycznymi serwisami

Mile widziane:

• Doświadczenie w administrowanie infrastrukturą informatyczną (sieci LAN, WAN, Wifi, serwery, stacje PC, drukarki i serwery wydruku, przenośny sprzęt komputerowy),
• Znajomość systemów Microsoft Windows 2012 i wyżej
• Znajomość usług AD, DNS, DHCP, DFS
• środowiska Hyper-V

Oferujemy

• Pracę w zespole Zachęty przy codziennym wsparciu IT
• Możliwość częściowego świadczenia pracy zdalnej (po okresie próbnym)
• Możliwość rozwoju w kierunku administratora systemów i sieci
• Stałe i stabilne zatrudnienie z atrakcyjnym wynagrodzeniem adekwatnym do doświadczenia

Warunki aplikowania

Oferty prosimy przesłać na adres: rekrutacja@zacheta.art.pl
Prosimy o załączenie w CV poniższej klauzuli: Zgodnie z art.6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, wykraczających poza informacje wynikające z art. 221 Kodeksu Pracy, zawartych w przesyłanych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych przez Zachętę – Narodową Galerię Sztuki w celu realizacji procesu rekrutacji.

W treści wiadomości prosimy wpisać : Rekrutacja – Specjalista ds. IT.
Zastrzegamy sobie możliwość odpowiedzi wyłącznie na wybrane oferty.