Stanowisko
pracownik ds. promocji w Regionalny Ośrodek Debaty Międzynarodowej w Rzeszowie
Umowa
dzieło / na zlecenie / etat
Miasto
Rzeszów
Województwo
Podkarpackie
Wykształcenie
wyższe
Czas trwania oferty

14.07 14.08

Słowa kluczowe
  • Grafika
  • Marketing
  • Nowe media
  • Zarządzanie projektem
Opis stanowiska

Będziesz odpowiedzialny za działania promocyjne i organizacyjne, głównie w zakresie działania Regionalnego Ośrodka Debaty Międzynarodowej w Rzeszowie. RODM znajduje się w centrum Rzeszowa tuż obok PKP/PKS w budynku Urzędu Marszałkowskiego. Praca częściowo wykonywana zdalnie lub w terenie np. przy organizacji wydarzeń na terenie województwa. Do Twoich obowiązków (doprecyzowane po zapoznaniu się z Twoim CV i możliwościami) będzie należeć: obsługa www i socmediów nt. polityki zagranicznej (z obecnego stanu nie jesteśmy zadowoleni stąd poszukiwania osoby, która podniesie je na wyższy poziom, także merytoryczny), tworzenie grafik lub współpraca z grafikiem, inne działania promocyjne, organizacja warsztatów lub debat o tematyce geopolitycznej i stosunków międzynarodowych. Część Twoich zadań może dotyczyć wsparcia organizacyjnego w prowadzonym przez nas programie stypendialnym - szczegóły https://tiny.pl/rn74n

Zainteresowanych prosimy o przesłanie na adres fundacja@jagiellonska.org wyłącznie obszernego CV uwzględniającego obok podstawowych danych zainteresowania, znajomość języków, miejsce pochodzenia (nie tylko zamieszkania), szkołę średnią (nie tylko kierunek studiów), ewentualnie także sukcesy w nauce, stypendia zagraniczne lub znajomość programów graficznych. Zastrzegamy sobie odpowiedź wyłącznie na wybrane zgłoszenia.

Rozmowa kwalifikacyjna będzie miała nietypową formę. Zapraszamy na wycieczkę do Łańcuta w dowolnym dniu/dniach w okresie 15-27 lipca lub do Sanoka w okresie 16-18 sierpnia podczas organizowanych tam przez nas wydarzeń. Będzie można zapoznać się na miejscu z wycinkiem naszej pracy oraz porozmawiać z pracownikami i członkami zarządu. Wszystkim zaproszonym kandydatom (w razie potrzeby lub chęci zostania z nami na 2 lub 3 dni) zapewniamy zakwaterowanie i wyżywienie.

Wymagania

Mile widziane używane prawo jazdy i auto, ponieważ zdarzają się (średnio raz w miesiącu) delegacje na terenie województwa niemożliwe do realizacji komunikacją publiczną. Brak kat. B nie dyskwalifikuje, ale zmniejsza szanse na pracę w pełnym wymiarze.

Nie wymagamy ukończenia studiów (istotniejsze będzie co i gdzie studiujesz - jeśli np. w Krakowie to możemy uzgodnić mniejszy wymiar lub zakres obowiązków umożliwiający dokończenie studiów), szczególnie, że mile widziane na tym stanowisku będą osoby młode.

Mile widziane wykształcenie lub zainteresowanie szeroko rozumianymi stosunkami międzynarodowymi.

Oferujemy

Stabilne zatrudnienie, twórcze zadania, wynagrodzenie stosowne do umiejętności i doświadczenia, możliwość pracy w pełnym lub niepełnym wymiarze.

Warunki aplikowania

CV na adres fundacja@jagiellonska.org