Stanowisko

Pracownik/-czka Galerii Raster

Umowa
dzieło / na zlecenie / etat
Miasto
Warszawa
Województwo
Mazowieckie
Wykształcenie
wyższe
Czas trwania oferty

10.01 20.01

Słowa kluczowe
  • Marketing
  • Obsługa techniczna
  • Sztuka

Opis stanowiska

Zatrudnimy pracowniczkę lub pracownika do pracy w galerii sztuki współczesnej. Do zadań należeć będzie m.in.:

- wspar­cie produkcyjne, organizacyjne i techniczne przy realizacji wystaw;
- obsługa klientów i kolekcjonerów;
- prowadzenie strony internetowej Galerii oraz kont w mediach społecznościowych (FB, Instagram);
- koor­dynacja z pod­wykonaw­cami i part­nerami galerii.

Wymagania

Od kan­dydatów wymagamy wyższego wykształcenia, biegłego angiel­skiego i przy­naj­mniej dwulet­niego doświadczenia na podob­nym stanowisku. Poszukujemy osoby komunikatyw­nej i kreatyw­nej, zain­teresowanej sztuką współczesną i roz­wojem zawodowym w tej branży.

Oferujemy

- stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę (po okresie próbnym)
- różnorodny zakres obowiązków
- możliwość współpracy z najważniejszymi instytucjami kultury oraz artystami z kraju i ze świata

Zgłoszenia przyj­mujemy pod adresem mailowym info@rastergallery.com. Prosimy o wysyłanie CV i listu motywacyj­nego zin­tegrowanych na JEDNEJ stronie A4 w for­macie PDF (jako załącznik do maila), a także o maksymalną lapidarność i ujmowanie w CV wyłącznie rzeczy istot­nych.
Na aplikacje czekamy do 20 stycznia, a wybrane osoby zaprosimy na rozmowę kwalifikacyjną.

Do CV prosimy dołączyć klauzulę o następującej treści: Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych na potrzeby rekrutacji realizowanej przez Fundację Raster zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady Unii Europejskiej 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólnego rozporządzenia o ochronie danych).