Pracownik/czka działu promocji / Grupa Wydawnicza Relacja (umowa na zastępstwo)

Umowa
etat
Wynagrodzenie

3200—3800 PLN netto

Miasto
WARSZAWA
Województwo
Mazowieckie
Wykształcenie
policealne / wyższe
Czas trwania oferty

17.06 15.08

Słowa kluczowe
  • Literatura
  • Marketing
  • Zarządzanie projektem

Opis stanowiska

Grupę Wydawniczą Relacja tworzą wydawnictwa: Mamania (www.mamania.pl) i Relacja (www.relacja.net)

Poszukujemy kandydata/kandydatki na stanowisko:

PRACOWNIK/CZKA DZIAŁU PROMOCJI

Do obowiązków zatrudnionej osoby należeć będzie przeprowadzanie różnorodnych działań promujących książki, takich jak:

- kontakty z mediami,
- promocja w social media,
- działania bezpośrednie (warsztaty, spotkania promocyjne)

Wymagania

- min. dwuletnie doświadczenie zawodowe w promocji lub marketingu
- doskonała znajomość różnorodnych narzędzi promocji (z naciskiem na promocję w internecie)
- bardzo dobra znajomość rynku książki
- komunikatywność i umiejętność pracy w grupie
- umiejętność pracy pod presją czasu, pracowitość, samodzielność, umiejętność wyznaczania celów i konsekwencja w ich realizacji

Oferujemy

- pracę z ciekawymi projektami wydawniczymi w dynamicznie rozwijającym się wydawnictwie książkowym;
możliwość rozwoju osobistego i realizacji własnych pomysłów
- przyjazną atmosferę i stabilne zatrudnienie

Forma zatrudnienia: umowa na zastępstwo (umowa o pracę) od września 2021; oferowany okres zatrudnienia minimum pół roku, z możliwością przedłużenia i/lub kontynuacji współpracy na na innym stanowisku

Stanowisko: asystent/ka działu promocji lub specjalista/ka (zależnie od doświadczenia)

Wynagrodzenie: 3200-3800 netto

Praca stacjonarna w biurze na Mokotowie. Możliwe elastyczne godziny pracy i okazjonalny home office.

CV wraz z krótką mailową informacją o sobie prosimy wysyłać na adres rekrutacja@mamania.pl