Stanowisko

Pracownik/czka administracyjno-biurowy/a

Umowa
etat
Wynagrodzenie

4980—4980 PLN brutto

Miasto
Warszawa
Województwo
Mazowieckie
Wykształcenie
policealne / średnie / wyższe / zawodowe
Czas trwania oferty

24.08 15.09

Słowa kluczowe
  • Administracja

Opis stanowiska

Centrum Społeczności Żydowskiej JCC Warszawa to społeczno-kulturalna inicjatywa służąca Żydom, osobom pochodzenia żydowskiego, jak i ich nieżydowskim partnerom
i przyjaciołom za platformę do zgłębiania żydowskich i uniwersalnych wartości w celu budowania własnej żydowskiej tożsamości.
W atmosferze otwartości, pluralizmu i wzajemnego szacunku każdy może tu zostać i poczuć się członkiem społeczności żydowskiej. Dajemy możliwość doświadczenia współczesnej kultury żydowskiej i zachęcamy do włączenia się w tworzenie jej. Współpracując z wybitnymi nauczycielami akademickimi i edukatorami oferujemy najwyższej klasy nieformalną edukację żydowską.

W JCC Warszawa szukamy obecnie Pracownika/czki administracyjno-biurowego/j, który/a wesprze nas w realizacji naszej misji.

Lubisz ludzi, a jeszcze bardziej lubisz mieć wszystko poukładane na swoich miejscach? Przybywaj, potrzebujemy Cię! Swoją pracą będziesz kładł/a fundament pod otwarte, ciepłe, po prostu super miejsce, jakim jest JCC. Dobrze wiemy, że każdy napisany mail i wypełniona umowa to cegiełka do radosnego pisku dzieciaków i kiwania głowami z poważaniem dorosłych. Robimy tyle i tak różnych rzeczy, że naprawdę nie będziesz się nudzić, a jeśli przepadasz za rutyną, to będziesz miał/a szansę ją sobie wyrzeźbić w tej szalonej materii pracy w społeczności!

Twoje odpowiedzialności - rola!
• Odpowiedzialność za obieg i archiwizację dokumentów Fundacji (w tym współpracę z zewnętrznym biurem kadrowym)
• Prowadzenie korespondencji online, odpowiedzialność za prowadzenie skrzynki mailowej biuro@jccwarszawa.pl
• Prowadzenie zapisów na wydarzenia
• Obsługa połączeń telefonicznych
• Zarządzanie oraz organizacja indywidualnych i grupowych wizyt w JCC
• Stworzenie i prowadzenie kalendarza donorskiego (we współpracy z działem Resource Development)
• Wsparcie administracyjne działu Resource Development
• Wsparcie administracyjne Zarządu Fundacji
• Bieżące prace związane z zaopatrzeniem biura i komunikacją wewnętrzną w Fundacji

Wymagania

Wymagania:
• Bardzo dobra znajomość j. angielskiego w mowie i w piśmie
• Umiejętność obsługi programów Excel, Word, Outlook
• Samodzielność i nienaganna organizacja pracy
• Wysoka komunikatywność
• Doświadczenie w pracy biurowej będzie dodatkowym atutem

Oferujemy

Oferujemy:
• Wynagrodzenie w wysokości 4980zł brutto w oparciu o umowę o pracę na pełen etat
• Elastyczne godziny i miejsce pracy
• Pracę w organizacji z misją
• Pracę w międzynarodowym środowisku

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt mailowy pod adresem jcc@jccwarszawa.pl. Czekamy na Twoje CV i list motywacyjny do 15 września 2021.

W przesłanych dokumentach prosimy o dopisanie klauzuli:
Zgodnie z Ogólnym Rozporządzeniem o Ochronie Danych Osobowych (RODO), wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Fundację Joint Distribution Committee Poland oraz przez Fundację JCC Warszawa dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji.