Stanowisko

Pracownik biurowy/Pracownica biurowa

Umowa
Miasto
Zgierz
Województwo
Łódzkie
Czas trwania oferty

20.09 30.09

Słowa kluczowe
  • Administracja
  • Edukacja
  • Marketing
  • Sztuka

Opis stanowiska

- praca w sekretariacie placówki (udzielanie informacji, przyjmowanie opłat, zajęcia biurowe i organizacyjne),
- obsługa elektronicznego systemu zapisu na zajęcia,
- aktualizacja treści na stronie internetowej placówki oraz w mediach społecznościowych,
- koordynacja konkursów organizowanych przez placówkę tj. Jesienny Turniej Bajkowych Strof czy kolęd i pastorałek "Na świąteczną nutę":
przyjmowanie zgłoszeń/formularzy, ustalenie kolejności przesłuchań poprzez kontakt z nauczycielami/kami, współpraca z jury konkursu itd.
- prowadzenie oficjalnych finałów konkursów w roli konferansjera/ki
- kontakt z nauczycielami/dyrektorami zgierskich placówek oświatowych ws. bieżącej oferty placówki

Wymagania

Wymagania:
- dyspozycyjność - praca w trybie dwuzmianowym (8:00-16:00 i 12:00-20:00) oraz w wybrane weekendy podczas warsztatów lub innych wydarzeń kulturalnych
- umiejętność pracy animacyjnej/warsztatowej podczas pikników, festynów czy innych miejskich uroczystości
- komunikatywność i łatwość nawiązywania relacji
- odpowiedzialność, sumienność
- umiejętność obsługi komputera w tym podstawowego pakietu Office

Oferujemy

- pracę w kameralnym zespole (5 osób na etacie)
- stabilne zatrudnienie: umowa o pracę
- podstawowe narzędzia pracy
- poznanie specyfiki pracy w instytucji kultury
- współtworzenie oferty kulturalnej dla najmłodszych
- kreatywna praca podczas tworzenia oferty kulturalnej dla dzieci
- współpraca z innymi instytucjami kultury i placówkami oświatowymi

Zgłoszenia (CV i list motywacyjny) należy przesyłać do dnia 30 września na adres: k.siemonska@ckdzgierz.pl z dopiskiem: pracownik biurowy
Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami/kandydatkami.