Stanowisko

Pracownik administracyjny

Umowa
etat
Wynagrodzenie

3700—3700 PLN brutto

Miasto
Wrocław
Województwo
Dolnośląskie
Wykształcenie
wyższe
Czas trwania oferty

15.05 31.05

Słowa kluczowe
  • Administracja
  • Biblioteka
  • Obsługa techniczna

Opis stanowiska

Zakres obowiązków:
1. Reprezentowanie CBK FAMA w punkcie recepcji na parterze, w wyznaczonych w harmonogramie godzinach 10.00-18.00, podczas odbywających się w CBK FAMA zajęć i wydarzeń.
2. Informowanie gości o odbywających się zajęciach, planowanych wydarzeniach, możliwych formach uczestnictwa (zapisach na zajęcia, sprzedaży biletów) i ogólnych zasadach funkcjonowania Centrum.
3. Udzielanie gościom informacji w zakresie funkcjonowania laboratoriów CBK FAMA i prowadzenie zapisów dla uczestników.
4. Odbieranie telefonów, przyjmowanie i łączenie rozmów, organizacja zebrań, konferencji oraz spotkań służbowych przełożonego.
5. Prowadzenie terminarza spotkań i zadań przełożonego, organizacja wyjazdów służbowych.
6. Sporządzanie raportów i protokołów na potrzeby przełożonego.
7. Obsługa korespondencji przychodzącej i wychodzącej z CBK FAMA, segregowanie
i przekazywanie korespondencji do adresatów na terenie CBK FAMA.
8. Redagowanie pism, drukowanie, kopiowanie, faksowanie i kompletowanie dokumentów.
9. Prowadzenie kasy fiskalnej CBK FAMA i sporządzanie dziennych oraz miesięcznych raportów kasowych dla Specjalisty ds. administracyjnych.
10. Przyjmowanie wpłat gotówkowych od interesantów CBK FAMA oraz obsługa terminalu płatniczego.
11. Budowanie trwałego wolontariatu na rzecz CBK FAMA przy współpracy z Filią nr 11.
12. Zaopatrywanie CBK FAMA w materiały biurowe.
13. Serwowanie poczęstunku dla gości firmy, organizacja cateringu.
14. Dbanie o porządek w biurze i aneksie kuchennym zespołu.
15. Otwieranie i zamykanie blokad parkingowych dla upoważnionych pojazdów.
16. Wykonywanie lekkich prac fizycznych polegających na przeniesieniu, rozstawieniu lub złożeniu krzeseł, stołów, ław, elementów scenografii i podobnych, zgodnie z potrzebami programowymi.
17. Dbanie o porządek na terenie podwórka przyległego do Centrum, w razie potrzeby zamiatanie lub zbieranie śmieci, odśnieżanie, posypywanie solą lub piaskiem. [...]
Cały zakres na stronie: https://biblioteka.wroc.pl/o-nas/praca/

Wymagania

- wykształcenie wyższe magisterskie – preferowane wykształcenie administracyjne, ekonomiczne, zarządzanie i marketing
- predyspozycje organizatorskie
- znajomość przepisów prawnych dotyczących funkcjonowania instytucji kultury i finansów publicznych
- znajomość podstaw prawnych dotyczących funkcjonowania bibliotek będzie dodatkowym atutem
- bardzo dobra znajomość obsługi komputera w zakresie programów MS Office, w tym bardzo dobra Excel – warunek konieczny
- dobra znajomość języka angielskiego
- dyspozycyjność, komunikatywność oraz wysoka kultura osobista
- umiejętność pracy w wyznaczonych terminach i pracy pod presją czasu
- umiejętności komunikacyjne, łatwość budowania pozytywnych relacji.

Oferujemy

- zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na pełen etat
- wynagrodzenie zasadnicze 3700 zł brutto
- fundusz socjalny
- ubezpieczenie grupowe i opiekę medyczną na preferencyjnych warunkach

Warunki aplikowania

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie:
1. CV
2. listu motywacyjnego
na adres: mbp00@biblioteka.wroc.pl do 31 maja 2023.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie klauzuli na CV:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Miejską Bibliotekę Publiczną im. Tadeusza Różewicza we Wrocławiu dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych). Jednocześnie oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a o dobrowolności podania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.