Stanowisko
Praca w dziale promocji Wydawnictwa Czarne
Umowa
etat
Miasto
Warszawa
Województwo
Mazowieckie
Wykształcenie
wyższe
Czas trwania oferty

12.01 18.01

Słowa kluczowe
  • Literatura
  • Marketing
  • Nowe media
Opis stanowiska

Ogólny zakres obowiązków:
- kompleksowa opieka promocyjna nad poszczególnymi tytułami;
- współpraca ze wszystkimi działami wydawnictwa;
- przygotowywanie materiałów promocyjnych;
- aktywny kontakt z mediami;
- działania w mediach społecznościowych;
- pozyskiwanie partnerów;
- uczestnictwo w targach oraz wydarzeniach organizowanych przez
wydawnictwo (poza miejscem pracy).

Wymagania

Wymagania:
- wykształcenie humanistyczne;
- doświadczenie na stanowisku specjalisty do spraw promocji lub
pokrewnym;
- dobra znajomość rynku medialnego i wydawniczego;
- aktywne użytkowanie mediów społecznościowych;
- doskonała znajomość języka polskiego i biegłość w pisaniu;
- dobra znajomość języka angielskiego.

Oferujemy

Oferujemy:
- umowę o pracę na pełen etat;
- wynagrodzenie zgodne z kwalifikacjami;
- pracę w doświadczonym zespole;
- pracę stacjonarną w warszawskiej siedzibie Wydawnictwa;
- pakiet medyczny.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV oraz listu motywacyjnego
wraz z poniższą zgodą (lub zgodami) do 18.01.2022 roku na adres
agnieszka@czarne.com.pl. Mile widziane referencje.
Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb
niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10
maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000)
oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE)
2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w
związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego
przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

Wyrażam też zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w zakresie
przyszłych procesów rekrutacyjnych.