Stanowisko

PR Manager / PR Managerka

Umowa
Miasto
Gdańsk
Województwo
Pomorskie
Wykształcenie
wyższe
Czas trwania oferty

14.01 03.02

Słowa kluczowe
  • Marketing
  • Teatr

Opis stanowiska

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna m.in. za:
• współtworzenie strategii komunikacji i marketingu Gdańskiego Teatru Szekspirowskiego, realizowanych projektów i wydarzeń, współtworzenie wizerunku instytucji;
• nawiązywanie, utrzymywanie i rozwijanie kontaktów z mediami;
• nawiązywanie, utrzymywanie i rozwijanie kontaktów z osobami opiniotwórczymi, blogerami, infuencerami;
• aktywną promocję w mediach – przygotowanie i wysyłkę informacji prasowych, artykułów sponsorowanych, zdjęć, materiałów video i innych, follow up;
• tworzenie mediaplanów;
• współtworzenie content planów na media społecznościowe;
• koordynację wywiadów pracowników GTS i Festiwalu Szekspirowskiego;
• organizację wizyt dziennikarzy, osób opiniotwórczych i influencerów w GTS;
• organizację i prowadzenie konferencji prasowych i breifingów;
• organizację i koordynację biura pasowego Festiwalu Szekspirowskiego;
• przygotowanie treatmentów, nadzór nad realizacją materiałów filmowych oraz dokumentacji zdjęciowej wydarzeń.

Wymagania

• min. 3- letnie, udokumentowane doświadczenie zawodowe w pracy w PR
i komunikacji (mile widziane w obszarze kultury);
• kreatywność;
• lekkie pióro, umiejętność tworzenia tekstów promocyjnych i informacyjnych;
• komunikatywna znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie;
• bardzo dobra organizacja pracy własnej, samodzielność, proaktywność;
• rzetelność, terminowość;
• ukończone studia wyższe.

Oferujemy

• stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę (lub B2B) na pełen etat;
• pracę stacjonarną w siedzibie Teatru w Gdańsku;
• możliwość rozwoju zawodowego, w tym wdrażania i realizowania własnych pomysłów i koncepcji;
• twórczą, nieformalną atmosferę pracy w kreatywnym zespole;
• realne możliwości rozwoju i podnoszenia kompetencji;
• dofinansowanie wypoczynku;
• dofinansowanie pakietu medycznego Luxmed.

Warunki aplikowania

Wymagane dokumenty:
• szczegółowe CV (z uwzględnieniem przebiegu dotychczasowego zatrudnienia);
• list motywacyjny;
• tekst na zadany temat: Opisz wydarzenie kulturalne, które zapadło Ci w pamięć i dlaczego? (max. 2000 znaków ze spacjami);
• oświadczenie kandydata o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych do celów rekrutacji;
• oświadczenie kandydata o niekaralności.

Dokumenty należy złożyć w terminie do 03.02.2022 r. na jeden z poniższych sposobów:
• mailowo: kadry@teatrszekspirowski.pl;
• pocztą na adres siedziby GTS Gdańsk (80-818), ul. Wojciecha Bogusławskiego 1;
• osobiście w siedzibie GTS.