Stanowisko

Poszukujemy osoby do sprzedaży spektaklu!

Umowa
dzieło / na zlecenie / staż / praktyki / zdalna
Miasto
Gdynia
Województwo
Pomorskie
Wykształcenie
średnie
Czas trwania oferty

15.09 23.09

Słowa kluczowe
  • Marketing
  • Teatr
  • Zarządzanie projektem

Opis stanowiska

Głównym zadaniem osoby na tym stanowisku będzie sprzedaż naszego pierwszego spektaklu (i kolejnego już niebawem!) oraz nawiązywanie kontaktów z domami kultury i innymi instytucjami artystycznymi.

Wymagania

Poszukujemy przede wszystkim osoby wysoko komunikatywnej, ambitnej i systematycznej, o wysokich umiejętnościach interpersonalnych. Mile widziane również doświadczenie w pracy z klientem (szczególnie w kulturze), żyłka handlowca i kreatywne pomysły na promocję i dystrybucję spektakli zarówno na terenie Pomorza jak na obszarze całej Polski. Atutem będzie jeśli pochodzisz z Trójmiasta.

Oferujemy

W zgłoszeniach prosimy o powiedzenie kilku słów o sobie, podesłanie CV i zaproponowanie ile % od sprzedaży chciałbyś/chciałabyś uzyskać i ile spektakli mógłbyś/mogłabyś sprzedać w skali miesiąca.
Z naszej strony zapewnimy oczywiście dostęp do wszelkich informacji i materiałów merytorycznych ułatwiających pracę!
Chcielibyśmy także zaproponować udział w naszych cotygodniowych spotkaniach online- w końcu będziemy jedną grupą i warto wiedzieć co się dzieje i jakie są plany :)
Praca jest w całości zdalna! żadnego biura, etatów i odliczania co do godziny- w końcu obracamy się w świecie sztuki :) Dlatego jeśli jesteś spoza Pomorza- nie wahaj się i napisz do nas!

Prosimy o przesyłanie aplikacji na adres: nz.teatr@gmail.com
Ważne! W tytule maila koniecznie napisz “Sprzedaż spektaklu - zgłoszenie” a także nie zapomnij dodać klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)".
Do usłyszenia!